Pusfināla rezultāti
12. posms (20.02.2021) - Rullītis (ledus trase 2021_3 ->)
Laikapstākļi: 0...-8 grādi, sāka parādīties ūdens.
Svari pielīdzināti šādām robežām:
D klase - 70 kg · PS klase - 65 kg · PXL klase - 105 kg · L klase - 105 kg · S klase - 65 kg · P klase - 85 kg · M klase - 85 kg
1. pusfināls (D klase, PS klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elizabete Šulce | D | 48 kg | 20 kg | 68 kg | 1 | 46.315 | 7 apļi | 2 | +1 | |
2 | Vitālijs Osovskis | PS | 58 kg | 5 kg | 63 kg | 6 | 46.833 | + 6.869 | 5 | +3 | |
3 | Līga Spīķe | D | 70 kg | 0 kg | 70 kg | 5 | 48.060 | + 11.416 | 1 | -2 | |
4 | Zigmārs Zolmanis | PS | 66 kg | 0 kg | 66 kg | 8 | 48.233 | + 15.125 | 4 | 0 | |
5 | Kate Drobiševa | D | 51 kg | 20 kg | 71 kg | 7 | 47.814 | + 33.321 | 3 | -2 | |
6 | Endija Spīķe | D | 74 kg | 0 kg | 74 kg | 2 | 49.104 | + 1 aplis | 6 | 0 | 2 sek. |
7 | Marta Spīķe | D | 70 kg | 0 kg | 70 kg | 4 | 55.410 | + 1 aplis | 7 | 0 |
2. pusfināls (PS klase, D klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edijs Cukurs | PS | 61 kg | 5 kg | 66 kg | 1 | 46.016 | 7 apļi | 1 | 0 | |
2 | Helēna Elīza Zolmane | D | 55 kg | 15 kg | 70 kg | 2 | 47.648 | + 12.162 | 2 | 0 | |
3 | Anete Santa Grāmatiņa | D | 75 kg | 0 kg | 75 kg | 6 | 47.496 | + 12.835 | 5 | +2 | |
4 | Iveta Akmeņkalne | D | 67 kg | 5 kg | 72 kg | 5 | 48.326 | + 17.740 | 4 | 0 | |
5 | Matīss Silickis | PS | 61 kg | 5 kg | 66 kg | 4 | 47.916 | + 18.347 | 3 | -2 | |
6 | Sanija Spāde | D | 57 kg | 15 kg | 72 kg | 7 | 48.713 | + 24.892 | 6 | 0 |
3. pusfināls (PXL klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mārtiņš Spīķis | PXL | 112 kg | 0 kg | 112 kg | 6 | 47.085 | 7 apļi | 1 | 0 | |
2 | Zintis Grandbergs | PXL | 100 kg | 5 kg | 105 kg | 1 | 47.673 | + 5.228 | 5 | +3 | |
3 | Maksims Fore | PXL | 90 kg | 15 kg | 105 kg | 2 | 47.766 | + 6.520 | 3 | 0 | |
4 | Sandis Balcars | PXL | 95 kg | 10 kg | 105 kg | 4 | 48.511 | + 8.648 | 2 | -2 | |
5 | Artūrs Cintiņš | PXL | 112 kg | 0 kg | 112 kg | 7 | 48.454 | + 15.856 | 4 | -1 | |
6 | Dzintars Trubiņš | PXL | 96 kg | 10 kg | 106 kg | 5 | 49.928 | + 23.415 | 6 | 0 |
4. pusfināls (PXL klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edgars Astašovs | PXL | 93 kg | 10 kg | 103 kg | 2 | 48.322 | 7 apļi | 1 | 0 | |
2 | Andis Grāmatiņš | PXL | 112 kg | 0 kg | 112 kg | 1 | 47.846 | + 0.438 | 5 | +3 | |
3 | Mareks Astašovs | PXL | 100 kg | 5 kg | 105 kg | 4 | 48.228 | + 2.735 | 2 | -1 | |
4 | Raivis Frāms | PXL | 98 kg | 5 kg | 103 kg | 5 | 48.468 | + 6.658 | 3 | -1 | |
5 | Ģirts Lapškalns new (s) | PXL | 92 kg | 15 kg | 107 kg | 7 | 47.690 | + 13.950 | 4 | -1 | |
6 | Artūrs Zaharevičs new (č) | PXL | 105 kg | 0 kg | 105 kg | 6 | 48.580 | + 18.173 | 6 | 0 | 2 sek. |
5. pusfināls (L klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Imants Vidiņš | L | 103 kg | 0 kg | 103 kg | 6 | 47.616 | 7 apļi | 2 | +1 | 2 sek. |
2 | Ingus Kaņevskis | L | 109 kg | 0 kg | 109 kg | 5 | 48.498 | + 0.668 | 4 | +2 | |
3 | Jānis Lapsiņš | L | 94 kg | 10 kg | 104 kg | 4 | 49.360 | + 6.237 | 3 | 0 | 2 sek. |
4 | Dmitrijs Vonogs new (č) | L | 88 kg | 15 kg | 103 kg | 7 | 51.202 | + 20.487 | 6 | +2 | |
5 | Emīls Podrezs new (č) | L | 101 kg | 5 kg | 106 kg | 2 | 49.178 | + 22.404 | 1 | -4 | |
6 | Jānis Albertiņš new (č) | L | 94 kg | 10 kg | 104 kg | 1 | 50.469 | + 39.116 | 5 | -1 | 2 sek. |
6. pusfināls (S klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toms Dzelzkalējs | S | 56 kg | 10 kg | 66 kg | 6 | 46.478 | 7 apļi | 1 | 0 | |
2 | Ēriks Villenovs | S | 53 kg | 10 kg | 63 kg | 1 | 46.969 | + 3.952 | 2 | 0 | |
3 | Rodrigo Frāms | S | 43 kg | 20 kg | 63 kg | 5 | 48.525 | + 12.985 | 3 | 0 | |
4 | Alekss Graubergs | S | 72 kg | 0 kg | 72 kg | 4 | 49.951 | + 32.024 | 4 | 0 | |
5 | Haralds Astašovs | S | 42 kg | 25 kg | 67 kg | 2 | 50.729 | + 34.225 | 5 | 0 |
7. pusfināls (P klase, M klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emīls Akmens | P | 58 kg | 25 kg | 83 kg | 7 | 45.594 | 7 apļi | 1 | 0 | |
2 | Dmitrijs Moskins | P | 83 kg | 0 kg | 83 kg | 1 | 45.141 | + 1.714 | 4 | +2 | |
3 | Kristers Saliņš | P | 51 kg | 30 kg | 81 kg | 5 | 46.606 | + 12.740 | 2 | -1 | |
4 | Oskars Grosmanis | M | 74 kg | 10 kg | 84 kg | 2 | 46.543 | + 14.871 | 5 | +1 | 2 sek. |
5 | Armands Puķītis new (č) | M | 72 kg | 15 kg | 87 kg | 3 | 48.206 | + 25.027 | 7 | +2 | |
6 | Artis Dzelzkalējs | M | 82 kg | 5 kg | 87 kg | 8 | 48.440 | + 28.336 | 6 | 0 | |
7 | Kārlis Zvejnieks | M | 81 kg | 5 kg | 86 kg | 6 | 46.012 | + 1 aplis | 3 | -4 |
8. pusfināls (P klase, M klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ruslans Dzenis | P | 86 kg | 0 kg | 86 kg | 1 | 45.614 | 7 apļi | 4 | +3 | |
2 | Pauls Roberts Kreklis | M | 75 kg | 10 kg | 85 kg | 6 | 45.811 | + 3.381 | 2 | 0 | |
3 | Māris Grandbergs | P | 68 kg | 15 kg | 83 kg | 5 | 46.486 | + 5.338 | 3 | 0 | |
4 | Edijs Maļinovskis | P | 75 kg | 10 kg | 85 kg | 8 | 47.104 | + 12.884 | 5 | +1 | |
5 | Alvis Podrezs | M | 67 kg | 20 kg | 87 kg | 7 | 45.983 | + 15.217 | 1 | -4 | |
6 | Jānis Buna | M | 85 kg | 0 kg | 85 kg | 2 | 48.370 | + 24.087 | 6 | 0 | 2 sek. |
9. pusfināls (P klase, M klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raitis Dzenis | P | 85 kg | 0 kg | 85 kg | 6 | 45.545 | 7 apļi | 1 | 0 | |
2 | Vadims Bergfelds | P | 74 kg | 10 kg | 84 kg | 1 | 45.619 | + 3.314 | 2 | 0 | |
3 | Kristers Bērziņš new (č) | P | 70 kg | 15 kg | 85 kg | 8 | 46.372 | + 7.324 | 4 | +1 | |
4 | Olivier Villeneuve | P | 70 kg | 15 kg | 85 kg | 5 | 46.691 | + 9.422 | 5 | +1 | |
5 | Armands Ķēniņš | M | 78 kg | 5 kg | 83 kg | 7 | 46.460 | + 10.176 | 6 | +1 | |
6 | Maksims Koptelovs | M | 71 kg | 15 kg | 86 kg | 2 | 46.742 | + 13.307 | 3 | -3 |