...

Posma dalībnieku ātrākie apļi

12. posms (20.02.2021) - Rullītis (ledus trase 2021_3 ->)

Laikapstākļi: 0...-8 grādi, sāka parādīties ūdens.

Vieta Dalībnieks Klase Ātrākais aplis Kad uzstādīts
1 Māris Grandbergs P klase 44.623 finālā
2 Dmitrijs Moskins P klase 45.141 pusfinālā
3 Kristers Bērziņš new (č) P klase 45.291 finālā
4 Emīls Akmens P klase 45.397 kvalifikācijā
5 Raitis Dzenis P klase 45.545 pusfinālā
6 Ruslans Dzenis P klase 45.614 pusfinālā
7 Vadims Bergfelds P klase 45.619 pusfinālā
8 Pauls Roberts Kreklis M klase 45.811 pusfinālā
9 Alvis Podrezs M klase 45.854 kvalifikācijā
10 Kārlis Zvejnieks M klase 46.012 pusfinālā
11 Edijs Cukurs PS klase 46.016 pusfinālā
12 Kate Drobiševa D klase 46.033 finālā
13 Elizabete Šulce D klase 46.315 pusfinālā
14 Edijs Maļinovskis P klase 46.364 finālā
15 Kristers Saliņš P klase 46.387 kvalifikācijā
16 Armands Puķītis new (č) M klase 46.391 finālā
17 Armands Ķēniņš M klase 46.403 finālā
18 Toms Dzelzkalējs S klase 46.478 pusfinālā
19 Oskars Grosmanis M klase 46.543 pusfinālā
20 Maksims Fore PXL klase 46.570 finālā
21 Ģirts Lapškalns new (s) PXL klase 46.587 finālā
22 Edgars Astašovs PXL klase 46.672 finālā
23 Olivier Villeneuve P klase 46.691 pusfinālā
24 Maksims Koptelovs M klase 46.707 kvalifikācijā
25 Vitālijs Osovskis PS klase 46.833 pusfinālā
26 Līga Spīķe D klase 46.885 kvalifikācijā
27 Ēriks Villenovs S klase 46.969 pusfinālā
28 Raivis Frāms PXL klase 47.048 finālā
29 Mārtiņš Spīķis PXL klase 47.085 pusfinālā
30 Rodrigo Frāms S klase 47.097 finālā
31 Artis Dzelzkalējs M klase 47.135 finālā
32 Anete Santa Grāmatiņa D klase 47.178 finālā
33 Helēna Elīza Zolmane D klase 47.185 finālā
34 Iveta Akmeņkalne D klase 47.191 finālā
35 Sandis Balcars PXL klase 47.488 kvalifikācijā
36 Imants Vidiņš L klase 47.616 pusfinālā
37 Zigmārs Zolmanis PS klase 47.621 finālā
38 Zintis Grandbergs PXL klase 47.673 pusfinālā
39 Ingus Kaņevskis L klase 47.696 finālā
40 Mareks Astašovs PXL klase 47.725 kvalifikācijā
41 Matīss Silickis PS klase 47.741 finālā
42 Andis Grāmatiņš PXL klase 47.846 pusfinālā
43 Artūrs Cintiņš PXL klase 47.911 kvalifikācijā
44 Endija Spīķe D klase 48.083 finālā
45 Jānis Buna M klase 48.370 pusfinālā
46 Artūrs Zaharevičs new (č) PXL klase 48.580 pusfinālā
47 Sanija Spāde D klase 48.713 pusfinālā
48 Emīls Podrezs new (č) L klase 48.764 kvalifikācijā
49 Dzintars Trubiņš PXL klase 49.038 finālā
50 Jānis Albertiņš new (č) L klase 49.097 finālā
51 Jānis Lapsiņš L klase 49.289 kvalifikācijā
52 Dmitrijs Vonogs new (č) L klase 49.623 finālā
53 Aleks Graubergs S klase 49.951 pusfinālā
54 Haralds Astašovs S klase 50.729 pusfinālā
55 Marta Spīķe D klase 51.685 finālā