Posma dalībnieku ātrākie apļi
12. posms (20.02.2021) - Rullītis (ledus trase 2021_3 ->)
Laikapstākļi: 0...-8 grādi, sāka parādīties ūdens.
Vieta | Dalībnieks | Klase | Ātrākais aplis | Kad uzstādīts |
---|---|---|---|---|
1 | Māris Grandbergs | P klase | 44.623 | finālā |
2 | Dmitrijs Moskins | P klase | 45.141 | pusfinālā |
3 | Kristers Bērziņš new (č) | P klase | 45.291 | finālā |
4 | Emīls Akmens | P klase | 45.397 | kvalifikācijā |
5 | Raitis Dzenis | P klase | 45.545 | pusfinālā |
6 | Ruslans Dzenis | P klase | 45.614 | pusfinālā |
7 | Vadims Bergfelds | P klase | 45.619 | pusfinālā |
8 | Pauls Roberts Kreklis | M klase | 45.811 | pusfinālā |
9 | Alvis Podrezs | M klase | 45.854 | kvalifikācijā |
10 | Kārlis Zvejnieks | M klase | 46.012 | pusfinālā |
11 | Edijs Cukurs | PS klase | 46.016 | pusfinālā |
12 | Kate Drobiševa | D klase | 46.033 | finālā |
13 | Elizabete Šulce | D klase | 46.315 | pusfinālā |
14 | Edijs Maļinovskis | P klase | 46.364 | finālā |
15 | Kristers Saliņš | P klase | 46.387 | kvalifikācijā |
16 | Armands Puķītis new (č) | M klase | 46.391 | finālā |
17 | Armands Ķēniņš | M klase | 46.403 | finālā |
18 | Toms Dzelzkalējs | S klase | 46.478 | pusfinālā |
19 | Oskars Grosmanis | M klase | 46.543 | pusfinālā |
20 | Maksims Fore | PXL klase | 46.570 | finālā |
21 | Ģirts Lapškalns new (s) | PXL klase | 46.587 | finālā |
22 | Edgars Astašovs | PXL klase | 46.672 | finālā |
23 | Olivier Villeneuve | P klase | 46.691 | pusfinālā |
24 | Maksims Koptelovs | M klase | 46.707 | kvalifikācijā |
25 | Vitālijs Osovskis | PS klase | 46.833 | pusfinālā |
26 | Līga Spīķe | D klase | 46.885 | kvalifikācijā |
27 | Ēriks Villenovs | S klase | 46.969 | pusfinālā |
28 | Raivis Frāms | PXL klase | 47.048 | finālā |
29 | Mārtiņš Spīķis | PXL klase | 47.085 | pusfinālā |
30 | Rodrigo Frāms | S klase | 47.097 | finālā |
31 | Artis Dzelzkalējs | M klase | 47.135 | finālā |
32 | Anete Santa Grāmatiņa | D klase | 47.178 | finālā |
33 | Helēna Elīza Zolmane | D klase | 47.185 | finālā |
34 | Iveta Akmeņkalne | D klase | 47.191 | finālā |
35 | Sandis Balcars | PXL klase | 47.488 | kvalifikācijā |
36 | Imants Vidiņš | L klase | 47.616 | pusfinālā |
37 | Zigmārs Zolmanis | PS klase | 47.621 | finālā |
38 | Zintis Grandbergs | PXL klase | 47.673 | pusfinālā |
39 | Ingus Kaņevskis | L klase | 47.696 | finālā |
40 | Mareks Astašovs | PXL klase | 47.725 | kvalifikācijā |
41 | Matīss Silickis | PS klase | 47.741 | finālā |
42 | Andis Grāmatiņš | PXL klase | 47.846 | pusfinālā |
43 | Artūrs Cintiņš | PXL klase | 47.911 | kvalifikācijā |
44 | Endija Spīķe | D klase | 48.083 | finālā |
45 | Jānis Buna | M klase | 48.370 | pusfinālā |
46 | Artūrs Zaharevičs new (č) | PXL klase | 48.580 | pusfinālā |
47 | Sanija Spāde | D klase | 48.713 | pusfinālā |
48 | Emīls Podrezs new (č) | L klase | 48.764 | kvalifikācijā |
49 | Dzintars Trubiņš | PXL klase | 49.038 | finālā |
50 | Jānis Albertiņš new (č) | L klase | 49.097 | finālā |
51 | Jānis Lapsiņš | L klase | 49.289 | kvalifikācijā |
52 | Dmitrijs Vonogs new (č) | L klase | 49.623 | finālā |
53 | Alekss Graubergs | S klase | 49.951 | pusfinālā |
54 | Haralds Astašovs | S klase | 50.729 | pusfinālā |
55 | Marta Spīķe | D klase | 51.685 | finālā |