...

Kvalifikācijas rezultāti

3. posms (11.10.2020) - Kandavas kartodroms (saīsin., ->)

Laikapstākļi: + 9...+14 grādi, kvalifikācijā slapja trase, pēc tam žūstoša un sausa.

PS klase

Svars līdzināts līdz: 65 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Edijs Cukurs 61 kg 5 kg 66 kg 5 6 53.671
2 Vitālijs Osovskis 58 kg 5 kg 63 kg 4 6 54.315
3 Matīss Silickis 61 kg 5 kg 66 kg 1 10 58.833
4 Zigmārs Zolmanis new (č) 66 kg 0 kg 66 kg 1 1 59.056

P klase

Svars līdzināts līdz: 85 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Ruslans Dzenis 86 kg 0 kg 86 kg 3 8 53.101
2 Māris Grandbergs 68 kg 15 kg 83 kg 4 3 53.336
3 Edijs Maļinovskis 75 kg 10 kg 85 kg 4 5 54.805
4 Rihards Zemnickis 69 kg 15 kg 84 kg 3 3 55.527
5 Edijs Eriņš 84 kg 0 kg 84 kg 3 5 55.658
6 Kristers Saliņš 51 kg 30 kg 81 kg 1 7 57.717
7 Vadims Bergfelds 74 kg 10 kg 84 kg 1 2 59.804 2 sek.

PXL klase

Svars līdzināts līdz: 105 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Edgars Astašovs 93 kg 10 kg 103 kg 5 5 52.785
2 Zintis Grandbergs 100 kg 5 kg 105 kg 4 1 53.302
3 Artūrs Cintiņš 112 kg 0 kg 112 kg 5 10 54.155
4 Guntis Leimants 105 kg 0 kg 105 kg 3 7 55.527
5 Sandis Balcars 95 kg 10 kg 105 kg 3 10 56.846
6 Alvils Zilemanis new (s) 93 kg 10 kg 103 kg 1 3 58.650
7 Rolands Levics new (s) 110 kg 0 kg 110 kg 1 4 59.342
8 Raivis Frāms 98 kg 5 kg 103 kg 1 5 60.379

S klase

Svars līdzināts līdz: 65 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Toms Dzelzkalējs 56 kg 10 kg 66 kg 5 8 53.150
2 Markuss Jākobsons 63 kg 0 kg 63 kg 2 5 57.038
3 Rodrigo Frāms 43 kg 20 kg 63 kg 4 4 57.537
4 Kristers Ozols 58 kg 5 kg 63 kg 2 2 61.432
5 Haralds Astašovs 42 kg 25 kg 67 kg 4 9 63.333
6 Aleks Graubergs 72 kg 0 kg 72 kg 4 2 64.399

M klase

Svars līdzināts līdz: 85 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Jānis Buna 85 kg 0 kg 85 kg 5 4 52.847
2 Dāvis Bērze 78 kg 5 kg 83 kg 5 3 53.123
3 Artis Dzelzkalējs 82 kg 5 kg 87 kg 5 1 54.499
4 Maksims Koptelovs 71 kg 15 kg 86 kg 5 7 54.856
5 Pauls Roberts Kreklis 75 kg 10 kg 85 kg 4 8 55.112
6 Kārlis Ozoliņš 78 kg 5 kg 83 kg 3 2 56.836
7 Kārlis Zvejnieks 81 kg 5 kg 86 kg 3 4 57.032 2 sek.
8 Māris Jākobsons 77 kg 10 kg 87 kg 2 4 57.435
9 Edgars Misa 71 kg 15 kg 86 kg 3 9 57.776

L klase

Svars līdzināts līdz: 105 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Valters Vectirāns 98 kg 5 kg 103 kg 2 7 58.209
2 Imants Vidiņš 103 kg 0 kg 103 kg 2 3 58.594
3 Zigurds Ozols 92 kg 15 kg 107 kg 2 1 59.372
4 Gatis Glāznieks 92 kg 15 kg 107 kg 2 8 60.031
5 Juris Petruss 87 kg 20 kg 107 kg 2 6 60.428
6 Ingus Kaņevskis new (č) 109 kg 0 kg 109 kg 1 6 61.562

D klase

Svars līdzināts līdz: 70 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Elizabete Šulce 48 kg 20 kg 68 kg 5 9 52.915
2 Iveta Akmeņkalne 67 kg 5 kg 72 kg 3 6 55.498
3 Līga Spīķe 70 kg 0 kg 70 kg 4 10 55.534
4 Justīne Sevčenoka 64 kg 5 kg 69 kg 3 1 56.125
5 Alise Tīna Plūksna 60 kg 10 kg 70 kg 2 10 56.437
6 Kate Drobiševa new (č) 51 kg 20 kg 71 kg 1 8 57.575
7 Helēna Elīza Zolmane new (č) 55 kg 15 kg 70 kg 1 9 59.428
8 Otīlija Grandberga 39 kg 30 kg 69 kg 4 7 60.223
9 Agate Sileniece 70 kg 0 kg 70 kg 2 9 63.312