...

Posma dalībnieku ātrākie apļi

3. posms (11.10.2020) - Kandavas kartodroms (saīsin., ->)

Laikapstākļi: + 9...+14 grādi, kvalifikācijā slapja trase, pēc tam žūstoša un sausa.

Vieta Dalībnieks Klase Ātrākais aplis Kad uzstādīts
1 Ruslans Dzenis P klase 48.227 pusfinālā
2 Helēna Elīza Zolmane new (č) D klase 48.473 finālā
3 Matīss Silickis PS klase 48.490 finālā
4 Rihards Zemnickis P klase 48.540 finālā
5 Markuss Jākobsons S klase 48.767 finālā
6 Edijs Eriņš P klase 48.768 finālā
7 Edijs Maļinovskis P klase 48.816 finālā
8 Vitālijs Osovskis PS klase 48.818 finālā
9 Artūrs Cintiņš PXL klase 48.849 finālā
10 Māris Grandbergs P klase 48.875 finālā
11 Vadims Bergfelds P klase 48.899 pusfinālā
12 Līga Spīķe D klase 48.908 finālā
13 Kate Drobiševa new (č) D klase 49.125 finālā
14 Edgars Astašovs PXL klase 49.126 finālā
15 Pauls Roberts Kreklis M klase 49.128 finālā
16 Justīne Sevčenoka D klase 49.166 finālā
17 Iveta Akmeņkalne D klase 49.172 finālā
18 Toms Dzelzkalējs S klase 49.212 finālā
19 Zintis Grandbergs PXL klase 49.236 finālā
20 Alise Tīna Plūksna D klase 49.238 finālā
21 Kārlis Zvejnieks M klase 49.240 finālā
22 Alvils Zilemanis new (s) PXL klase 49.253 finālā
23 Edijs Cukurs PS klase 49.336 finālā
24 Guntis Leimants PXL klase 49.406 finālā
25 Dāvis Bērze M klase 49.550 finālā
26 Kristers Saliņš P klase 49.714 pusfinālā
27 Rodrigo Frāms S klase 50.017 finālā
28 Jānis Buna M klase 50.094 finālā
29 Rolands Levics new (s) PXL klase 50.145 finālā
30 Ingus Kaņevskis new (č) L klase 50.219 finālā
31 Sandis Balcars PXL klase 50.243 pusfinālā
32 Māris Jākobsons M klase 50.262 finālā
33 Juris Petruss L klase 50.287 finālā
34 Maksims Koptelovs M klase 50.294 finālā
35 Valters Vectirāns L klase 50.321 pusfinālā
36 Kārlis Ozoliņš M klase 50.447 finālā
37 Edgars Misa M klase 50.457 pusfinālā
38 Imants Vidiņš L klase 50.483 finālā
39 Raivis Frāms PXL klase 50.487 finālā
40 Gatis Glāznieks L klase 50.537 finālā
41 Elizabete Šulce D klase 50.582 finālā
42 Artis Dzelzkalējs M klase 51.103 pusfinālā
43 Zigmārs Zolmanis new (č) PS klase 51.276 finālā
44 Zigurds Ozols L klase 51.526 pusfinālā
45 Kristers Ozols S klase 52.390 finālā
46 Aleks Graubergs S klase 53.338 finālā
47 Agate Sileniece D klase 53.420 finālā
48 Otīlija Grandberga D klase 54.136 finālā
49 Haralds Astašovs S klase 54.347 finālā