...

Posma dalībnieku ātrākie apļi

2. posms (18.09.2022) - Bačiūnų kartodromas ->

Laikapstākļi: +10...+15 grādi, sausa trase.

Vieta Dalībnieks Klase Ātrākais aplis Kad uzstādīts
1 Rolandas Kaa new (č) P klase 62.286 finālā
2 Elizabete Šulce_DK D klase 62.365 finālā
3 Māris Grandbergs P klase 62.366 finālā
4 Kristofers Caune P klase 62.376 finālā
5 Edijs Maļinovskis P klase 62.574 finālā
6 Ruslanas Griscenko new (č) P klase 62.696 finālā
7 Ričards Alekss Švaglis P klase 62.724 finālā
8 Anrijs Griezēns M klase 62.768 finālā
9 Ruslans Dzenis P klase 62.778 pusfinālā
10 Edijs Cukurs new (s) PS klase 62.862 finālā
11 Pauls Roberts Kreklis P klase 62.870 finālā
12 Ēriks Kogans S klase 62.891 finālā
13 Matīss Silickis PS klase 62.947 pusfinālā
14 Kārlis Zvejnieks P klase 62.973 finālā
15 Zigmārs Zolmanis new (s) PS klase 62.984 finālā
16 Vitālijs Osovskis PS klase 62.996 finālā
17 Deniss Lisenko PS klase 63.105 finālā
18 Zintis Grandbergs new (s) P klase 63.134 finālā
19 Raitis Dzenis P klase 63.187 finālā
20 Armands Ķēniņš M klase 63.202 finālā
21 Edgars Silanžs M klase 63.241 finālā
22 Alvis Podrezs M klase 63.622 finālā
23 Dāvis Bērze M klase 63.670 finālā
24 Markuss Jākobsons new (s) M klase 63.745 finālā
25 Māris Jākobsons M klase 63.968 finālā
26 Gatis Glāznieks L klase 63.987 finālā
27 Mareks Indārs L klase 64.112 finālā
28 Jurijs Stavinskis M klase 64.233 finālā
29 Mareks Mellis new (č) PS klase 64.317 finālā
30 Edgars Astašovs PXL klase 64.390 finālā
31 Dans Buhrots new (s) M klase 64.435 finālā
32 Julius Lauraitis new (č) M klase 64.477 finālā
33 Mareks Astašovs PXL klase 64.519 finālā
34 Rainers Valainis new (s) L klase 64.536 finālā
35 Viesturs Aņģis L klase 64.549 finālā
36 Edvinas Buskauskas new (č) M klase 64.562 finālā
37 Dovydas Juska new (č) M klase 64.608 finālā
38 Haralds Astašovs PS klase 64.792 pusfinālā
39 Mārtiņš Skulte new (s) L klase 64.805 finālā
40 Toms Pumpišs L klase 64.831 finālā
41 Ainārs Pumpišs PXL klase 64.937 finālā
42 Zigurds Ozols L klase 64.977 finālā
43 Otīlija Grandberga PS klase 64.999 pusfinālā
44 Kristers Ozols new (s) M klase 65.069 finālā
45 Donatas Lauraitis new (č) PXL klase 65.163 pusfinālā
46 Aurimas Drevinskas new (č) L klase 65.320 finālā
47 Tautvydas Jancys new (č) M klase 65.938 finālā
48 Valters Ozols new (s) S klase 65.987 finālā
49 Ruslans Tainoļubovs new (č) M klase 66.081 finālā
50 Arturas Valadka new (č) M klase 66.362 finālā