Posma dalībnieku ātrākie apļi
2. posms (18.09.2022) - Bačiūnų kartodromas ->
Laikapstākļi: +10...+15 grādi, sausa trase.
Vieta | Dalībnieks | Klase | Ātrākais aplis | Kad uzstādīts |
---|---|---|---|---|
1 | Rolandas Kaa new (č) | P klase | 62.286 | finālā |
2 | Elizabete Šulce | D klase | 62.365 | finālā |
3 | Māris Grandbergs | P klase | 62.366 | finālā |
4 | Kristofers Caune | P klase | 62.376 | finālā |
5 | Edijs Maļinovskis | P klase | 62.574 | finālā |
6 | Ruslanas Griscenko new (č) | P klase | 62.696 | finālā |
7 | Ričards Alekss Švaglis | P klase | 62.724 | finālā |
8 | Anrijs Griezēns | M klase | 62.768 | finālā |
9 | Ruslans Dzenis | P klase | 62.778 | pusfinālā |
10 | Edijs Cukurs new (s) | PS klase | 62.862 | finālā |
11 | Pauls Roberts Kreklis | P klase | 62.870 | finālā |
12 | Ēriks Kogans | S klase | 62.891 | finālā |
13 | Matīss Silickis | PS klase | 62.947 | pusfinālā |
14 | Kārlis Zvejnieks | P klase | 62.973 | finālā |
15 | Zigmārs Zolmanis new (s) | PS klase | 62.984 | finālā |
16 | Vitālijs Osovskis | PS klase | 62.996 | finālā |
17 | Deniss Lisenko | PS klase | 63.105 | finālā |
18 | Zintis Grandbergs new (s) | P klase | 63.134 | finālā |
19 | Raitis Dzenis | P klase | 63.187 | finālā |
20 | Armands Ķēniņš | M klase | 63.202 | finālā |
21 | Edgars Silanžs | M klase | 63.241 | finālā |
22 | Alvis Podrezs | M klase | 63.622 | finālā |
23 | Dāvis Bērze | M klase | 63.670 | finālā |
24 | Markuss Jākobsons new (s) | M klase | 63.745 | finālā |
25 | Māris Jākobsons | M klase | 63.968 | finālā |
26 | Gatis Glāznieks | L klase | 63.987 | finālā |
27 | Mareks Indārs | L klase | 64.112 | finālā |
28 | Jurijs Stavinskis | M klase | 64.233 | finālā |
29 | Mareks Mellis new (č) | PS klase | 64.317 | finālā |
30 | Edgars Astašovs | PXL klase | 64.390 | finālā |
31 | Dans Buhrots new (s) | M klase | 64.435 | finālā |
32 | Julius Lauraitis new (č) | M klase | 64.477 | finālā |
33 | Mareks Astašovs | PXL klase | 64.519 | finālā |
34 | Rainers Valainis new (s) | L klase | 64.536 | finālā |
35 | Viesturs Aņģis | L klase | 64.549 | finālā |
36 | Edvinas Buskauskas new (č) | M klase | 64.562 | finālā |
37 | Dovydas Juska new (č) | M klase | 64.608 | finālā |
38 | Haralds Astašovs | PS klase | 64.792 | pusfinālā |
39 | Mārtiņš Skulte new (s) | L klase | 64.805 | finālā |
40 | Toms Pumpišs | L klase | 64.831 | finālā |
41 | Ainārs Pumpišs | PXL klase | 64.937 | finālā |
42 | Zigurds Ozols | L klase | 64.977 | finālā |
43 | Otīlija Grandberga | PS klase | 64.999 | pusfinālā |
44 | Kristers Ozols new (s) | M klase | 65.069 | finālā |
45 | Donatas Lauraitis new (č) | PXL klase | 65.163 | pusfinālā |
46 | Aurimas Drevinskas new (č) | L klase | 65.320 | finālā |
47 | Tautvydas Jancys new (č) | M klase | 65.938 | finālā |
48 | Valters Ozols new (s) | S klase | 65.987 | finālā |
49 | Ruslans Tainoļubovs new (č) | M klase | 66.081 | finālā |
50 | Arturas Valadka new (č) | M klase | 66.362 | finālā |