...

Kvalifikācijas rezultāti

6. posms (17.11.2020) - Rullītis (MOD 32 <-)

Laikapstākļi: +8 grādi, slapja trase, lietus riepas.

PS klase

Svars līdzināts līdz: 61 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Edgars Vilcāns new (s) 50 kg 10 kg 60 kg 1 15 49.509
2 Edijs Cukurs 61 kg 0 kg 61 kg 3 11 50.998
3 Matīss Silickis 61 kg 0 kg 61 kg 2 10 51.710
4 Vitālijs Osovskis 58 kg 5 kg 63 kg 4 4 51.814

P klase

Svars līdzināts līdz: 85 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Raitis Dzenis 85 kg 0 kg 85 kg 4 16 49.316
2 Ruslans Dzenis 86 kg 0 kg 86 kg 4 10 50.171
3 Agris Ozoliņš 78 kg 5 kg 83 kg 3 6 50.941
4 Edijs Maļinovskis 75 kg 10 kg 85 kg 4 2 50.955
5 Andris Lielgalvis 84 kg 0 kg 84 kg 1 11 51.795
6 Dmitrijs Moskins 83 kg 0 kg 83 kg 3 1 52.046 2 sek.
7 Kristers Saliņš 51 kg 30 kg 81 kg 2 12 53.340
8 Edijs Eriņš 84 kg 0 kg 84 kg 3 12 53.956

PXL klase

Svars līdzināts līdz: 105 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Raivis Frāms 98 kg 5 kg 103 kg 1 2 51.772
2 Edgars Astašovs 93 kg 10 kg 103 kg 4 14 52.102
3 Artūrs Cintiņš 112 kg 0 kg 112 kg 4 12 52.843
4 Mārtiņš Spīķis new (s) 112 kg 0 kg 112 kg 1 3 52.848
5 Sandis Balcars 95 kg 10 kg 105 kg 3 5 56.064 2 sek., 2 sek.

S klase

Svars līdzināts līdz: 65 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Toms Dzelzkalējs 56 kg 10 kg 66 kg 3 14 53.918
2 Rodrigo Frāms 43 kg 20 kg 63 kg 3 4 55.708
3 Markuss Jākobsons 63 kg 0 kg 63 kg 4 6 56.030 2 sek., 2 sek.
4 Haralds Astašovs 42 kg 25 kg 67 kg 2 15 57.970
5 Aleks Graubergs 72 kg 0 kg 72 kg 3 16 59.713

M klase

Svars līdzināts līdz: 85 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Kārlis Zvejnieks 81 kg 5 kg 86 kg 3 15 50.814
2 Pauls Roberts Kreklis 75 kg 10 kg 85 kg 4 15 51.041
3 Dāvis Bērze 78 kg 5 kg 83 kg 2 6 51.344
4 Armands Ķēniņš 78 kg 5 kg 83 kg 2 2 51.983
5 Māris Jākobsons 77 kg 10 kg 87 kg 2 5 52.140
6 Edgars Misa 71 kg 15 kg 86 kg 1 16 52.167
7 Artis Dzelzkalējs 82 kg 5 kg 87 kg 4 5 52.426
8 Maksims Koptelovs 71 kg 15 kg 86 kg 2 16 52.490
9 Jānis Buna 85 kg 0 kg 85 kg 4 1 52.684 2 sek.
10 Kaspars Rums new (č) 78 kg 5 kg 83 kg 1 1 53.204 2 sek.
11 Kārlis Ozoliņš 78 kg 5 kg 83 kg 2 14 53.387
12 Kaspars Korde new (č) 75 kg 10 kg 85 kg 1 5 54.398
13 Jurijs Stavinskis 83 kg 0 kg 83 kg 2 3 54.551
14 Gatis Bērziņš new (č) 78 kg 5 kg 83 kg 2 8 55.526 2 sek.

L klase

Svars līdzināts līdz: 105 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Juris Petruss 87 kg 20 kg 107 kg 2 4 53.036
2 Jānis Lapsiņš 94 kg 10 kg 104 kg 2 11 53.149
3 Gatis Glāznieks 92 kg 15 kg 107 kg 3 10 53.245
4 Ingus Kaņevskis 109 kg 0 kg 109 kg 1 10 54.258
5 Māris Ķeizars new (č) 107 kg 0 kg 107 kg 1 14 58.218
6 Andris Plūksna new (s) 90 kg 15 kg 105 kg 1 12 62.262

D klase

Svars līdzināts līdz: 70 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Elizabete Šulce 48 kg 20 kg 68 kg 4 9 50.759
2 Līga Spīķe 70 kg 0 kg 70 kg 4 11 52.058
3 Iveta Akmeņkalne 67 kg 5 kg 72 kg 3 2 52.118
4 Alise Tīna Plūksna 60 kg 10 kg 70 kg 2 1 52.325
5 Helēna Elīza Zolmane 55 kg 15 kg 70 kg 1 6 53.911 2 sek.
6 Anete Ķēniņa new (s) 61 kg 10 kg 71 kg 1 9 55.564 2 sek.
7 Otīlija Grandberga 39 kg 30 kg 69 kg 3 3 63.642