...

Kvalifikācijas rezultāti

2. posms (29.09.2019) - Kandavas kartodroms (saīsin., ->)

P klase

Svars līdzināts līdz: 85 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Raitis Dzenis new (s) 85 kg 0 kg 85 kg 1 8 53.908
2 Māris Pučeta 86 kg 0 kg 86 kg 2 4 54.333
3 Vadims Bergfelds new (s) 78 kg 5 kg 83 kg 2 1 54.351
4 Edijs Cukurs new (s) 62 kg 20 kg 82 kg 2 5 54.445
5 Ričards Irbe new (s) 71 kg 15 kg 86 kg 1 1 54.498
6 Ruslans Dzenis 83 kg 0 kg 83 kg 4 3 55.485
7 Agris Ozoliņš 75 kg 10 kg 85 kg 4 8 55.739
8 Marta Starka new (s) 56 kg 20 kg 76 kg 1 3 57.143

PXL klase

Svars līdzināts līdz: 105 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Emīls Bērziņš 98 kg 5 kg 103 kg 3 8 53.536
2 Artūrs Cintiņš 106 kg 0 kg 106 kg 5 10 55.289
3 Edgars Astašovs 98 kg 5 kg 103 kg 5 5 55.875
4 Alvils Zilemanis 93 kg 10 kg 103 kg 5 1 56.144
5 Raivis Frāms 97 kg 10 kg 107 kg 3 4 56.624
6 Mārtiņš Spīķis 107 kg 0 kg 107 kg 4 9 57.113
7 Andis Grāmatiņš 109 kg 0 kg 109 kg 5 6 57.440
8 Jānis Keišs 93 kg 10 kg 103 kg 5 4 57.833
9 Tāls Meļķis 88 kg 15 kg 103 kg 4 10 57.856

S klase

Svars līdzināts līdz: 58 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Nauris Danebergs 43 kg 15 kg 58 kg 2 10 52.874
2 Toms Dzelzkalējs 53 kg 5 kg 58 kg 3 3 54.776
3 Kristers Ozols 53 kg 5 kg 58 kg 3 1 57.976
4 Markuss Jākobsons 58 kg 0 kg 58 kg 4 1 59.658
5 Rodrigo Frāms 41 kg 15 kg 56 kg 3 6 64.689

M klase

Svars līdzināts līdz: 85 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Rihards Zemnickis 68 kg 15 kg 83 kg 2 9 55.375
2 Pauls Roberts Kreklis 76 kg 10 kg 86 kg 2 6 56.825
3 Jānis Buna 86 kg 0 kg 86 kg 5 9 57.093
4 Rūdolfs Bukolds 72 kg 15 kg 87 kg 3 9 57.591
5 Māris Jākobsons 80 kg 5 kg 85 kg 4 5 57.802
6 Artis Dzelzkalējs 80 kg 5 kg 85 kg 4 4 58.187
7 Artūrs Osis new (č) 70 kg 15 kg 85 kg 1 7 58.736
8 Varis Jākobsons 72 kg 15 kg 87 kg 4 6 60.036

L klase

Svars līdzināts līdz: 102 kg

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Roberts Līva new (č) 102 kg 0 kg 102 kg 1 10 55.409
2 Armands Ločmelis 87 kg 15 kg 102 kg 3 10 57.851
3 Zigurds Ozols new (č) 91 kg 10 kg 101 kg 1 9 59.327
4 Andris Plūksna new (č) 91 kg 10 kg 101 kg 1 6 59.444

D klase

Vieta Dalībnieks Svars Atsvars Svars ar
atsvaru
Grupa Gokarts Ātrākais aplis Sods
1 Elizabete Šulce_DK 0 kg 5 8 55.849
2 Sintija Dimitrijeva 0 kg 2 8 56.152
3 Līga Spīķe 0 kg 2 3 56.416
4 Anna Ieva Bukolde 0 kg 3 5 57.484
5 Laura Gluškova new (s) 0 kg 1 5 57.806
6 Alise Tīna Plūksna new (č) 0 kg 1 4 58.598
7 Anete Santa Grāmatiņa 0 kg 5 3 59.134