...

Posma dalībnieku ātrākie apļi

7. posms (12.12.2020) - Rullītis ->

Laikapstākļi: 0...-1 grādi, vietām uz trases ledus

Vieta Dalībnieks Klase Ātrākais aplis Kad uzstādīts
1 Jānis Olle new (s) PXL klase 66.266 finālā
2 Elizabete Šulce D klase 66.471 finālā
3 Māris Grandbergs P klase 66.924 finālā
4 Armands Ķēniņš M klase 67.083 finālā
5 Kārlis Zvejnieks M klase 67.132 finālā
6 Ruslans Dzenis P klase 67.249 finālā
7 Raitis Dzenis P klase 67.274 finālā
8 Edijs Maļinovskis P klase 67.411 finālā
9 Zintis Grandbergs PXL klase 67.451 finālā
10 Māris Jākobsons M klase 67.493 finālā
11 Iveta Akmeņkalne D klase 67.613 finālā
12 Nauris Agafonovs new (s) PXL klase 67.759 finālā
13 Pauls Roberts Kreklis M klase 67.828 finālā
14 Edgars Astašovs PXL klase 67.973 finālā
15 Maksims Fore PXL klase 68.293 finālā
16 Kristers Saliņš P klase 68.442 finālā
17 Edgars Lielgalvis new (s) PS klase 68.494 finālā
18 Toms Dzelzkalējs S klase 68.662 finālā
19 Jānis Buna M klase 68.761 finālā
20 Edijs Cukurs PS klase 68.883 finālā
21 Matīss Silickis PS klase 68.963 finālā
22 Andris Lielgalvis P klase 69.181 finālā
23 Zigmārs Zolmanis PS klase 69.194 finālā
24 Raivis Frāms PXL klase 69.420 finālā
25 Līga Spīķe D klase 69.484 finālā
26 Maksims Koptelovs M klase 69.607 finālā
27 Agris Ozoliņš P klase 69.830 finālā
28 Valters Vectirāns L klase 69.862 finālā
29 Igors Ščavļevs new (s) PXL klase 69.958 finālā
30 Ivo Vinnins new (s) L klase 69.982 finālā
31 Vitālijs Osovskis PS klase 70.169 finālā
32 Raitis Stuklis new (č) PS klase 70.404 finālā
33 Juris Petruss L klase 70.745 finālā
34 Edgars Misa M klase 71.410 finālā
35 Reinis Rasmanis new (č) L klase 71.623 finālā
36 Markuss Jākobsons S klase 71.728 finālā
37 Gatis Glāznieks L klase 72.011 finālā
38 Anete Ķēniņa D klase 72.122 finālā
39 Helēna Elīza Zolmane D klase 72.409 pusfinālā
40 Artis Dzelzkalējs M klase 72.439 finālā
41 Ingus Kaņevskis L klase 72.600 finālā
42 Imants Vidiņš L klase 73.023 finālā
43 Mārtiņš Starks new (s) L klase 73.179 pusfinālā
44 Jānis Lapsiņš L klase 73.541 finālā
45 Jurijs Stavinskis M klase 74.153 finālā
46 Sanija Spāde D klase 74.841 finālā
47 Rodrigo Frāms S klase 75.395 finālā
48 Niks Frāms new (č) L klase 75.402 finālā
49 Rinalds Ķēniņš new (č) L klase 75.456 finālā
50 Agate Sileniece D klase 75.716 finālā
51 Aleks Graubergs S klase 85.012 finālā
52 Haralds Astašovs S klase 86.682 pusfinālā