Posma dalībnieku ātrākie apļi
6. posms (27.11.2021) - Kandavas kartodroms (MOD3 ->)
Laikapstākļi: +1...+2 grādi, slapja trase, uz fināliem uzlija sīks lietus.
Vieta | Dalībnieks | Klase | Ātrākais aplis | Kad uzstādīts |
---|---|---|---|---|
1 | Raitis Dzenis | P klase | 62.830 | kvalifikācijā |
2 | Toms Dzelzkalējs | PS klase | 63.050 | kvalifikācijā |
3 | Rodrigo Frāms | PS klase | 63.474 | finālā |
4 | Vitālijs Osovskis | PS klase | 63.577 | finālā |
5 | Matīss Silickis | PS klase | 63.712 | kvalifikācijā |
6 | Kristaps Tenis | S klase | 64.155 | pusfinālā |
7 | Kate Drobiševa new (s) | D klase | 64.736 | kvalifikācijā |
8 | Māris Grandbergs | P klase | 64.814 | finālā |
9 | Helēna Elīza Zolmane | D klase | 64.902 | finālā |
10 | Endija Spīķe | D klase | 65.011 | finālā |
11 | Markuss Jākobsons | M klase | 65.022 | kvalifikācijā |
12 | Oskars Tenis | S klase | 65.120 | finālā |
13 | Pauls Roberts Kreklis | P klase | 65.472 | finālā |
14 | Rolands Eihenbergs | PS klase | 65.510 | pusfinālā |
15 | Ričards Alekss Švaglis new (č) | M klase | 65.525 | pusfinālā |
16 | Zigmārs Zolmanis | PS klase | 65.539 | kvalifikācijā |
17 | Mārtiņš Spīķis | PXL klase | 65.551 | kvalifikācijā |
18 | Markuss Spīķis | PXL klase | 65.565 | finālā |
19 | Edijs Maļinovskis | P klase | 65.653 | kvalifikācijā |
20 | Edgars Silanžs | M klase | 65.791 | finālā |
21 | Marta Spīķe | D klase | 65.818 | finālā |
22 | Alvis Podrezs | M klase | 65.843 | finālā |
23 | Mareks Astašovs | PXL klase | 65.860 | finālā |
24 | Kaspars Zuģickis | P klase | 66.412 | finālā |
25 | Agris Ozoliņš | M klase | 66.423 | finālā |
26 | Deniss Lisenko | PS klase | 66.503 | kvalifikācijā |
27 | Dāvis Bērze | M klase | 66.670 | finālā |
28 | Haralds Astašovs | S klase | 66.672 | pusfinālā |
29 | Māris Jākobsons | M klase | 66.719 | finālā |
30 | Jurijs Stavinskis | M klase | 66.908 | finālā |
31 | Rūdolfs Bukolds | M klase | 66.932 | pusfinālā |
32 | Renārs Remers | M klase | 66.973 | pusfinālā |
33 | Sandis Balcars | PXL klase | 67.655 | kvalifikācijā |
34 | Artis Dzelzkalējs | L klase | 67.799 | pusfinālā |
35 | Toms Pumpišs | L klase | 68.132 | finālā |
36 | Gatis Glāznieks | L klase | 68.479 | kvalifikācijā |
37 | Ainārs Pumpišs | PXL klase | 68.823 | pusfinālā |
38 | Zigurds Ozols | L klase | 69.842 | finālā |
39 | Edgars Misa | M klase | 69.948 | pusfinālā |
40 | Jānis Lapsiņš | L klase | 70.026 | kvalifikācijā |
41 | Artūrs Zaharevičs | PXL klase | 70.434 | finālā |
42 | Valters Ozols | S klase | 73.718 | pusfinālā |
43 | Otto Dzelzkalējs | S klase | 74.691 | finālā |