Posma dalībnieku ātrākie apļi
4. posms (17.10.2020) - Madonas kartinga trase <-
Laikapstākļi: +4...+5 grādi, sauss
Vieta | Dalībnieks | Klase | Ātrākais aplis | Kad uzstādīts |
---|---|---|---|---|
1 | Māris Grandbergs | P klase | 62.546 | pusfinālā |
2 | Pauls Roberts Kreklis | M klase | 62.729 | finālā |
3 | Zintis Grandbergs | PXL klase | 62.811 | finālā |
4 | Kristers Saliņš | P klase | 62.833 | kvalifikācijā |
5 | Rihards Zemnickis | P klase | 62.884 | finālā |
6 | Vitālijs Osovskis | PS klase | 62.899 | finālā |
7 | Raitis Dzenis | P klase | 63.075 | kvalifikācijā |
8 | Iveta Akmeņkalne | D klase | 63.152 | kvalifikācijā |
9 | Dmitrijs Moskins | P klase | 63.232 | pusfinālā |
10 | Artūrs Cintiņš | PXL klase | 63.276 | kvalifikācijā |
11 | Mareks Astašovs new (s) | PXL klase | 63.300 | finālā |
12 | Tālis Rožkalns | P klase | 63.322 | finālā |
13 | Toms Dzelzkalējs | S klase | 63.372 | pusfinālā |
14 | Helēna Elīza Zolmane | D klase | 63.379 | pusfinālā |
15 | Kārlis Bricis new (č) | PS klase | 63.403 | pusfinālā |
16 | Elizabete Šulce | D klase | 63.452 | finālā |
17 | Jānis Buna | M klase | 63.503 | finālā |
18 | Andris Lielgalvis new (s) | P klase | 63.550 | finālā |
19 | Edijs Cukurs | PS klase | 63.555 | finālā |
20 | Matīss Silickis | PS klase | 63.658 | finālā |
21 | Edijs Maļinovskis | P klase | 63.666 | kvalifikācijā |
22 | Edgars Astašovs | PXL klase | 63.742 | pusfinālā |
23 | Maksims Fore | PXL klase | 63.779 | kvalifikācijā |
24 | Dāvis Bērze | M klase | 63.944 | finālā |
25 | Edijs Eriņš | P klase | 63.976 | kvalifikācijā |
26 | Līga Spīķe | D klase | 63.990 | kvalifikācijā |
27 | Zigmārs Zolmanis | PS klase | 63.995 | kvalifikācijā |
28 | Ruslans Ivanovs new (s) | P klase | 64.085 | finālā |
29 | Kārlis Ozoliņš | M klase | 64.119 | finālā |
30 | Maksims Koptelovs | M klase | 64.165 | finālā |
31 | Kārlis Zvejnieks | M klase | 64.179 | kvalifikācijā |
32 | Edgars Bricis new (č) | PXL klase | 64.322 | finālā |
33 | Sandis Balcars | PXL klase | 64.332 | finālā |
34 | Rūdolfs Bukolds | P klase | 64.441 | finālā |
35 | Edgars Misa | M klase | 65.456 | finālā |
36 | Ingus Kaņevskis | L klase | 65.968 | finālā |
37 | Imants Vidiņš | L klase | 66.394 | finālā |
38 | Juris Petruss | L klase | 66.454 | finālā |
39 | Artis Dzelzkalējs | M klase | 66.577 | finālā |
40 | Haralds Astašovs | S klase | 75.974 | finālā |
41 | Otīlija Grandberga | D klase | 77.655 | pusfinālā |