...

Posma dalībnieku ātrākie apļi

2. posms (26.09.2020) - Rullītis (MOD 31 ->)

Laikapstākļi: +18...+26 grādi, sauss

Vieta Dalībnieks Klase Ātrākais aplis Kad uzstādīts
1 Daniels Ungurs new (s) PS klase 45.351 finālā
2 Edijs Cukurs new (s) PS klase 45.868 finālā
3 Dmitrijs Moskins P klase 45.873 finālā
4 Māris Grandbergs P klase 46.045 pusfinālā
5 Haralds Stumps new (s) PS klase 46.105 kvalifikācijā
6 Vadims Bergfelds new (s) P klase 46.198 finālā
7 Vitālijs Osovskis PS klase 46.247 kvalifikācijā
8 Tālis Rožkalns P klase 46.303 pusfinālā
9 Edijs Maļinovskis P klase 46.307 finālā
10 Matīss Silickis PS klase 46.321 finālā
11 Iveta Akmeņkalne D klase 46.364 finālā
12 Dāvis Bērze new (s) M klase 46.377 kvalifikācijā
13 Alise Tīna Plūksna D klase 46.435 kvalifikācijā
14 Edgars Lobovs new (s) P klase 46.448 kvalifikācijā
15 Rihards Zemnickis P klase 46.455 finālā
16 Māris Pučeta P klase 46.463 finālā
17 Elizabete Šulce D klase 46.642 kvalifikācijā
18 Raitis Dzenis new (s) P klase 46.660 finālā
19 Edgars Astašovs PXL klase 46.747 finālā
20 Rūdolfs Bukolds P klase 46.755 pusfinālā
21 Jānis Buna M klase 46.773 finālā
22 Olivier Villeneuve new (s) P klase 46.810 pusfinālā
23 Pauls Roberts Kreklis M klase 46.836 pusfinālā
24 Kārlis Zvejnieks M klase 46.844 pusfinālā
25 Edijs Eriņš new (s) P klase 46.855 pusfinālā
26 Līga Spīķe D klase 46.925 finālā
27 Toms Dzelzkalējs S klase 46.951 pusfinālā
28 Markuss Jākobsons S klase 47.010 finālā
29 Maksims Koptelovs M klase 47.018 finālā
30 Zintis Grandbergs PXL klase 47.066 pusfinālā
31 Māris Jākobsons M klase 47.129 pusfinālā
32 Artūrs Cintiņš PXL klase 47.209 finālā
33 Artis Dzelzkalējs M klase 47.344 finālā
34 Maksims Fore new (č) PXL klase 47.413 kvalifikācijā
35 Jānis Dubults new (č) PXL klase 47.571 finālā
36 Raivis Frāms PXL klase 47.713 finālā
37 Sandis Balcars new (č) PXL klase 47.790 pusfinālā
38 Gatis Glāznieks L klase 47.804 pusfinālā
39 Valters Vectirāns new (s) L klase 47.891 finālā
40 Juris Petruss L klase 48.034 finālā
41 Rodrigo Frāms S klase 48.189 finālā
42 Edgars Ozols new (č) M klase 48.193 finālā
43 Edgars Misa M klase 48.280 finālā
44 Kārlis Ozoliņš new (č) M klase 48.457 finālā
45 Imants Vidiņš L klase 48.498 finālā
46 Agate Sileniece new (č) D klase 50.580 finālā
47 Otīlija Grandberga D klase 50.597 finālā
48 Haralds Astašovs new (č) S klase 52.210 finālā
49 Aleks Graubergs S klase 56.687 finālā