...

Posma dalībnieku ātrākie apļi

18. posms (05.05.2017) - Kandavas kartodroms (saīsin., ->)

Laikapstākļi: +16...+17 grādi, sauss

Vieta Dalībnieks Klase Ātrākais aplis Kad uzstādīts
1 Dainis Rasa P klase 44.455 finālā
2 Andris Orniņš new (s) P klase 44.778 finālā
3 Raitis Dzenis M klase 44.781 finālā
4 Agris Ozoliņš P klase 44.808 finālā
5 Matīss Ozoliņš M klase 44.876 kvalifikācijā
6 Uldis Čodars new (s) P klase 44.920 pusfinālā
7 Rihards Goldbergs M klase 44.943 finālā
8 Tāls Meļķis P klase 44.986 finālā
9 Atvars Saliņš P klase 44.993 finālā
10 Regnārs Mozga-Kļaviņš new (č) P klase 44.994 pusfinālā
11 Vitālijs Potjomkins P klase 45.051 pusfinālā
12 Māris Liepiņš P klase 45.107 pusfinālā
13 Ruslans Dzenis M klase 45.124 pusfinālā
14 Mārtiņš Bezbailis P klase 45.125 pusfinālā
15 Edijs Eriņš M klase 45.143 finālā
16 Kārlis Arnolds Kalme new (č) S klase 45.143 finālā
17 Jānis Olle PXL klase 45.170 pusfinālā
18 Pete Koch new (č) P klase 45.189 pusfinālā
19 Alise Līga Grāmatiņa D klase 45.199 finālā
20 Gatis Aizups M klase 45.223 kvalifikācijā
21 Artūrs Jāņkalns PXL klase 45.262 kvalifikācijā
22 Artis Brūzītis PXL klase 45.273 finālā
23 Jānis Jurgelevičš new (č) P klase 45.286 kvalifikācijā
24 Dāvis Bērze M klase 45.379 kvalifikācijā
25 Toms Kalme new (č) M klase 45.412 finālā
26 Jevgenijs Jefanovs new (č) M klase 45.446 kvalifikācijā
27 Valērijs Potjomkins M klase 45.448 finālā
28 Tālis Rožkalns M klase 45.474 finālā
29 Edgars Lobovs new (č) M klase 45.537 finālā
30 Kārlis Priedītis PXL klase 45.575 pusfinālā
31 Mareks Astašovs PXL klase 45.625 pusfinālā
32 Jevgenijs Troškovs new (č) L klase 45.648 kvalifikācijā
33 Gatis Sala M klase 45.649 pusfinālā
34 Pauls Roberts Kreklis new (č) M klase 45.701 kvalifikācijā
35 Rainers Batarags S klase 45.739 kvalifikācijā
36 Ralfs Ašmanis new (č) M klase 45.761 finālā
37 Andris Lobovs new (č) M klase 45.772 finālā
38 Andis Grāmatiņš L klase 45.784 pusfinālā
39 Jānis Buna M klase 45.820 kvalifikācijā
40 Andris Lazdiņš new (č) L klase 45.826 finālā
41 Emīls Punculis L klase 45.834 pusfinālā
42 Armands Ķēniņš new (č) P klase 45.909 finālā
43 Roberts Brenčs new (č) PXL klase 45.997 kvalifikācijā
44 Valters Feldmanis new (č) L klase 46.078 pusfinālā
45 Andris Ungurs L klase 46.160 pusfinālā
46 Helmuts Kleins new (č) PXL klase 46.305 pusfinālā
47 Santa Suveizda new (č) D klase 47.012 pusfinālā
48 Anete Ķēniņa new (č) P klase 47.053 finālā