Posma dalībnieku ātrākie apļi
17. posms (03.05.2021) - Madonas kartinga trase <-
Laikapstākļi: +2 grādi, slapjš sniegs, lietus
Vieta | Dalībnieks | Klase | Ātrākais aplis | Kad uzstādīts |
---|---|---|---|---|
1 | Patriks Noels Ločmelis new (s) | PS klase | 75.653 | finālā |
2 | Mārtiņš Janovskis | PS klase | 75.954 | finālā |
3 | Ruslans Dzenis | P klase | 76.431 | kvalifikācijā |
4 | Nauris Danebergs new (s) | PS klase | 76.758 | kvalifikācijā |
5 | Māris Grandbergs | P klase | 77.195 | finālā |
6 | Gustavs Griboniks | PS klase | 77.198 | finālā |
7 | Vadims Bergfelds | P klase | 77.220 | kvalifikācijā |
8 | Edijs Maļinovskis | P klase | 77.399 | pusfinālā |
9 | Rihards Goldbergs new (s) | PXL klase | 77.604 | finālā |
10 | Raitis Dzenis | P klase | 77.671 | finālā |
11 | Zintis Grandbergs | PXL klase | 77.706 | finālā |
12 | Elizabete Šulce | D klase | 77.721 | kvalifikācijā |
13 | Anžejs Meščerskis | P klase | 77.840 | pusfinālā |
14 | Artūrs Cintiņš | PXL klase | 77.971 | kvalifikācijā |
15 | Kristers Saliņš | P klase | 78.014 | finālā |
16 | Markuss Spīķis | PXL klase | 78.101 | finālā |
17 | Mareks Astašovs | PXL klase | 78.146 | finālā |
18 | Edgars Astašovs | PXL klase | 78.344 | finālā |
19 | Iveta Akmeņkalne | D klase | 78.350 | kvalifikācijā |
20 | Līga Spīķe | D klase | 78.854 | finālā |
21 | Edijs Cukurs | PS klase | 79.064 | kvalifikācijā |
22 | Vitālijs Osovskis | PS klase | 79.214 | pusfinālā |
23 | Matīss Silickis | PS klase | 79.218 | finālā |
24 | Andis Grāmatiņš | PXL klase | 79.375 | finālā |
25 | Pauls Roberts Kreklis | M klase | 79.416 | kvalifikācijā |
26 | Toms Dzelzkalējs | S klase | 79.561 | finālā |
27 | Rūdolfs Bukolds | P klase | 79.602 | kvalifikācijā |
28 | Dāvis Ūdris new (č) | M klase | 79.813 | kvalifikācijā |
29 | Jānis Liepsalde | L klase | 79.870 | finālā |
30 | Sandris Vigulis | M klase | 80.116 | finālā |
31 | Kārlis Zvejnieks | M klase | 80.438 | finālā |
32 | Jānis Lapsiņš | L klase | 80.560 | kvalifikācijā |
33 | Uģis Jirgensons new (č) | M klase | 80.590 | finālā |
34 | Jānis Buna | M klase | 80.703 | kvalifikācijā |
35 | Edgars Misa | M klase | 81.036 | finālā |
36 | Juris Petruss | L klase | 81.562 | finālā |
37 | Zigmārs Zolmanis | PS klase | 81.585 | finālā |
38 | Igors Ščavļevs | PXL klase | 81.613 | pusfinālā |
39 | Gatis Glāznieks | L klase | 81.750 | finālā |
40 | Imants Vidiņš | L klase | 81.919 | pusfinālā |
41 | Marta Spīķe | D klase | 81.959 | finālā |
42 | Helēna Elīza Zolmane | D klase | 82.526 | finālā |
43 | Jurijs Stavinskis | M klase | 82.823 | kvalifikācijā |
44 | Haralds Astašovs | S klase | 82.952 | kvalifikācijā |
45 | Artis Dzelzkalējs | M klase | 83.626 | finālā |
46 | Edgars Silanžs | M klase | 83.730 | pusfinālā |
47 | Armands Puķītis | M klase | 84.609 | kvalifikācijā |
48 | Māris Kaulakāns new (č) | M klase | 84.944 | kvalifikācijā |
49 | Juris Ivanovs | M klase | 84.947 | kvalifikācijā |
50 | Toms Preinbergs new (č) | M klase | 85.233 | pusfinālā |
51 | Aleksandrs Kapitonovs | M klase | 85.652 | finālā |
52 | Ulvis Noviks new (č) | M klase | 85.807 | pusfinālā |
53 | Raimonds Lastmanis new (č) | L klase | 88.946 | pusfinālā |
54 | Otīlija Grandberga | D klase | 96.902 | finālā |