...

Posma dalībnieku ātrākie apļi

13. posms (16.03.2021) - Rullītis (MOD 29 <-)

Laikapstākļi: 0...+6 grādi, sauss

Vieta Dalībnieks Klase Ātrākais aplis Kad uzstādīts
1 Ruslans Dzenis P klase 49.148 finālā
2 Māris Grandbergs P klase 49.164 pusfinālā
3 Raitis Dzenis P klase 49.380 pusfinālā
4 Dmitrijs Moskins P klase 49.386 pusfinālā
5 Edijs Cukurs PS klase 49.496 kvalifikācijā
6 Edijs Maļinovskis P klase 49.508 pusfinālā
7 Vitālijs Osovskis PS klase 49.568 finālā
8 Emīls Akmens P klase 49.667 finālā
9 Pauls Roberts Kreklis M klase 49.835 kvalifikācijā
10 Kārlis Zvejnieks M klase 49.881 finālā
11 Mārtiņš Spīķis PXL klase 49.895 pusfinālā
12 Dāvis Bērze M klase 49.929 pusfinālā
13 Armands Kančs new (č) P klase 49.966 finālā
14 Kristers Saliņš P klase 49.976 pusfinālā
15 Jānis Buna M klase 50.120 kvalifikācijā
16 Iveta Akmeņkalne D klase 50.138 finālā
17 Zintis Grandbergs PXL klase 50.169 kvalifikācijā
18 Matīss Silickis PS klase 50.173 pusfinālā
19 Edgars Astašovs PXL klase 50.298 finālā
20 Rūdolfs Bukolds P klase 50.303 pusfinālā
21 Helēna Elīza Zolmane D klase 50.384 kvalifikācijā
22 Līga Spīķe D klase 50.436 finālā
23 Mareks Astašovs PXL klase 50.463 pusfinālā
24 Markuss Spīķis new (č) PXL klase 50.490 pusfinālā
25 Armands Ķēniņš M klase 50.525 finālā
26 Artūrs Cintiņš PXL klase 50.659 finālā
27 Maksims Fore PXL klase 50.670 kvalifikācijā
28 Toms Dzelzkalējs S klase 50.688 pusfinālā
29 Elizabete Šulce D klase 50.791 finālā
30 Reinis Rasmanis L klase 50.851 kvalifikācijā
31 Sandis Balcars PXL klase 50.947 finālā
32 Rodrigo Frāms S klase 51.063 finālā
33 Imants Vidiņš L klase 51.130 pusfinālā
34 Maksims Koptelovs M klase 51.206 finālā
35 Raivis Frāms PXL klase 51.324 finālā
36 Jānis Lapsiņš L klase 51.979 finālā
37 Artis Dzelzkalējs M klase 52.377 pusfinālā
38 Endija Spīķe D klase 52.606 pusfinālā
39 Armands Puķītis M klase 52.958 finālā
40 Haralds Astašovs S klase 53.216 finālā
41 Valters Palkavnieks new (č) L klase 53.456 finālā
42 Aleks Graubergs S klase 54.862 finālā
43 Marta Spīķe D klase 56.433 finālā