...

Posma dalībnieku ātrākie apļi

10. posms (06.02.2021) - Rullītis (ledus trase 2021 ->)

Laikapstākļi: -8...-16 grādi

Vieta Dalībnieks Klase Ātrākais aplis Kad uzstādīts
1 Tomass Štolcermanis P klase 48.356 finālā
2 Ruslans Dzenis P klase 49.603 kvalifikācijā
3 Olivier Villeneuve P klase 49.697 finālā
4 Raitis Dzenis P klase 49.736 finālā
5 Roberts Bāriņš (P) new (č) P klase 49.806 finālā
6 Edgars Vilcāns PS klase 49.954 finālā
7 Māris Grandbergs P klase 49.979 finālā
8 Kārlis Zvejnieks M klase 50.360 finālā
9 Emīls Akmens P klase 50.387 finālā
10 Dmitrijs Moskins P klase 50.435 finālā
11 Armands Ķēniņš M klase 50.506 finālā
12 Vadims Bergfelds P klase 50.538 kvalifikācijā
13 Edijs Cukurs PS klase 50.559 finālā
14 Kaspars Lielmežs new (s) P klase 50.662 finālā
15 Vitālijs Osovskis PS klase 50.716 pusfinālā
16 Edijs Maļinovskis P klase 50.737 finālā
17 Zigmārs Zolmanis PS klase 50.934 kvalifikācijā
18 Pauls Roberts Kreklis M klase 51.032 finālā
19 Sandris Vigulis M klase 51.116 finālā
20 Matīss Silickis PS klase 51.314 kvalifikācijā
21 Kristers Saliņš P klase 51.342 finālā
22 Toms Dzelzkalējs S klase 51.344 pusfinālā
23 Edijs Eriņš P klase 51.346 finālā
24 Roberts Bāriņš PXL klase 51.417 finālā
25 Edgars Astašovs PXL klase 51.468 finālā
26 Līga Spīķe D klase 51.504 finālā
27 Alvis Podrezs M klase 51.580 finālā
28 Elizabete Šulce D klase 51.692 pusfinālā
29 Ēriks Villenovs new (s) S klase 51.713 finālā
30 Maksims Koptelovs M klase 51.809 finālā
31 Māris Jākobsons M klase 51.810 pusfinālā
32 Vitālijs Potjomkins new (s) P klase 52.063 finālā
33 Alvils Zilemanis PXL klase 52.100 finālā
34 Artūrs Bāriņš new (s) PXL klase 52.122 pusfinālā
35 Mairis Vigulis new (č) M klase 52.156 finālā
36 Artis Dzelzkalējs M klase 52.181 finālā
37 Anete Ķēniņa D klase 52.228 finālā
38 Artūrs Cintiņš PXL klase 52.231 finālā
39 Mārtiņš Spīķis PXL klase 52.249 kvalifikācijā
40 Maksims Fore PXL klase 52.249 kvalifikācijā
41 Markuss Jākobsons S klase 52.295 finālā
42 Jānis Buna M klase 52.337 kvalifikācijā
43 Mārtiņš Grīnfelds new (s) L klase 52.428 finālā
44 Anete Santa Grāmatiņa new (s) D klase 52.463 finālā
45 Kārlis Ozoliņš M klase 52.568 pusfinālā
46 Ingus Kaņevskis L klase 52.577 finālā
47 Imants Vidiņš L klase 52.596 kvalifikācijā
48 Arturs Levics new (s) L klase 52.634 pusfinālā
49 Dāvis Podiņš new (s) M klase 52.640 finālā
50 Helēna Elīza Zolmane D klase 52.826 kvalifikācijā
51 Jurijs Stavinskis M klase 52.882 kvalifikācijā
52 Igors Ščavļevs PXL klase 53.026 pusfinālā
53 Andis Grāmatiņš PXL klase 53.045 finālā
54 Edgars Krūmiņš new (č) PXL klase 53.130 finālā
55 Raivis Frāms PXL klase 53.193 finālā
56 Rolands Levics PXL klase 53.242 finālā
57 Artūrs Lielmežs new (č) PXL klase 53.349 pusfinālā
58 Zintis Grandbergs PXL klase 53.425 pusfinālā
59 Iveta Akmeņkalne D klase 53.440 pusfinālā
60 Jacques Prugent new (s) M klase 53.834 kvalifikācijā
61 Roberts Vēveris new (s) L klase 53.886 finālā
62 Raiens Grīnfelds new (s) S klase 54.155 pusfinālā
63 Dzintars Trubiņš PXL klase 54.323 finālā
64 Rodrigo Frāms S klase 54.429 kvalifikācijā
65 Aleks Graubergs S klase 59.474 finālā
66 Haralds Astašovs S klase 59.826 finālā