25.11.2022 01:23 881 0

 Ziema ir atnākusi un svētdien, 27. novembrī beidzamo reizi šogad dosimies uz āra trasi Jelgavā, kurā atkal tiks vilkti ārā no šķūnīša leģendārie Energy karti. Trasē, protams, ir sasnidzis, bet pirms sacensībām tas tiks nošķurēts. Apakšā, zem sniega, noteikti būs slapja trase, līdz ar to, būs tāda auksta, rudenīga sacīste ar nelielām kupenām gar malām.

 

Trases konfigurācija.

 

Tāpat kā iepriekš, treniņu saraksti tiks sastādīti pirms sacensībām un publicēti čempionāta WhatsApp grupā. Šoreiz katram dalībniekam maksimāli iespējamais treniņu skaits būs 3 treniņi, bet tie arī nebūs garantēti, priekšroka būs tiem, kuri ātrāk ir pieteikušies sacensībām. Dalībniekiem, kuriem būs pirmais/otrais treniņš, trasē OBLIGĀTI jāierodas uz reģistrācijas sākumu. Ja ir radušies kādi apstākļi, kad nevar ierasties laicīgi, par to ir jāinformē laicīgi WhatsAppā mani personīgi.

 

Laikapstākļi solās būt diezgan ziemīgi -2...-3 grādi, bez nokrišņiem, bet naktī solās snigt. Domājams, ka trase dienas garumā būs slapja, tāpēc, lai maksimāli varētu izbaudīt sacensības, galvenais, ir apģērbties atbilstoši laikapstākļiem.

 

PLĀNOTAIS PROVIZORISKAIS LAIKA PLĀNS (var mainīties atkarībā no faktiskā dalībnieku skaita):

09:30 – 10:45 reģistrācija
  09:50 – 11:05 brīvie treniņi (7)
  11:25 – 11:40 dalībnieku sapulce
  11:50 – 12:40 kvalifikācija (5)
  13:00 – 13:55 pusfināli (5)
  14:15 – 15:30 fināli (5)
  15:55 – 16:05 apbalvošana
 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

Dalības maksa - EUR 40.00. Treniņš - EUR 10.00 (7 minūtes).

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu, divas vai 3 reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 170.00 vērtībā, 2. vieta EUR 150.00 vērtībā un 3. vieta EUR 120.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.

- dalībnieki, ir piedalījušies vismaz 100 čempionāta posmos saņem dāvānā 2 bezmaksas posmus.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.