08.09.2022 08:51 1115 0

Pēc sodiem bagātā (33) aizvadītā pirmā posma, svētdien, 18. septembrī pirmo reizi dosimies uz vēl vienu Šauļu trasi - Bačiūnų kartodromas, kura pieder tiem pašiem trases saimniekiem, kurā mēs viesojāmies iepriekšējās sezonas noslēgumā. Šī trase ir daudz dinamiskāka un ātrāka par iepriekšējo, bet tāpat ar vairākiem interesantiem un viltīgiem līkumiem un tai ir uzliets pilnīgi jauns asfalts. Trasē ir pieejami piecpadsmit 13 zirgspēku SODI RT10 kartingi, kuri tika iegādāti šogad.

Šauļu trasē arī tiks izmantots apļveida džokers, lai netiktu saīsināts neviens orģinālās trases līkums. 

 Trases konfigurācija un nobraukšanas/uzbraukšanas ceļi.

Lai vieglāk būtu atrast jauno trasi, te var apskatīties trases atrašanās vietu - Drif&Go Bačiūnų kartodromas. WAZE norādehttps://waze.com/ul/hu9btgrvxp. Neaizmirstam paņemt līdzi ID karti vai pasi.

 

Tāpat kā iepriekš, treniņu saraksti tiks sastādīti pirms sacensībām un publicēti čempionāta WhatsApp grupā. Dalībniekiem, kuriem būs pirmais/otrais treniņš, trasē jāierodas uz reģistrācijas sākumu.

 

Laikapstākļus pašlaik sola +9...+14 grādi, ar dienvidu vēju, apmācies. Bet skaidrs, ka līdz svētdienai viss vēl var mainīties, galvenais, ir apģērbties atbilstoši laikapstākļiem.

 

Kafejnīcas trasē nav, bet netālu ir benzīntanks, kurā varēs iegādāties uzkodas un padzērienus.

 

PLĀNOTAIS LAIKA PLĀNS:

10:30 – 11:50 reģistrācija
  11:00 – 12:10 brīvie treniņi (6)
  12:25 – 12:45 dalībnieku sapulce
  12:55 – 13:30 kvalifikācija (4)
  13:45 – 14:35 pusfināli (4)
  14:55 – 15:55 fināli (4)
  16:20 – 16:30 apbalvošana
 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

Dalības maksa - EUR 48.00. Treniņš - EUR 12.00 (8 minūtes).

 

 SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu, divas vai 3 reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 170.00 vērtībā, 2. vieta EUR 150.00 vērtībā un 3. vieta EUR 120.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.

- dalībnieki, ir piedalījušies vismaz 100 čempionāta posmos saņem dāvānā 2 bezmaksas posmus.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.