19.01.2020 00:28 807 0

Globālā sasilšana rāda savus "radziņus" un janvāra vidū joprojām nav ne vēsmas par sniegu, ledu vai vismaz gaisa temperatūru zem nulles. Neteiksim, ka tas ir negaidīti, bet tomēr cerība bija...

Ņemot vērā iepriekšminēto, nācās domāt, kāds būtu optimālākais 9. posma norises vieta un laiks. Tika veikta aptauja starp aktīviem čempionāta dalībniekiem, kopskaitā - 36, kurā pārliecinošu atbalstu ieguva variants par posma pārcelšanu uz svētdienu, 26. janvāri, ar ziemas kartiem. Veicot aptauju, liela uzmanība tika pievērsta katras klases TOP5 braucēju viedoklim, kuriem bija 2x "svarīgāka" balss. Arī starp TOP5 braucējiem pārliecinoši uzvarēja variants par pārcelšanu uz svētdienu.

 

Pašlaik svētdien sola +5, bez nokrišņiem, bet, visticamāk, trases segums būs mitrs. Trases konfigurācija tiks izziņota tuvākā laikā, bet jau tagad ir skaidrs, ka tiks izmantota gandrīz visa garā taisne. Šiem kartiem diemžēl nav iespējams pielikt atsvarus, līdz ar to, būs kā vecajos laikos.

 

Lai pieteiktos sacensībām, izmantojiet savus profilus vai sūtiet e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv, norādot nolikumā minēto informāciju. Dalībniekus, kuri dēļ izmaiņām nevarēs piedalīties sacensībās, lūdzu atceļiet savu dalību.

 

Dalības maksa - EUR 35.00.

 

Posma dienas kārtība, pieņemot, ka piedalīsies līdz 35 dalībniekiem (var mainīties atkarībā no dalībnieku skaita):

10:00 – 11:10 reģistrācija
10:20 – 11:25 brīvie treniņi (7 minūtes - 10 EUR)
11:35 – 11:50 dalībnieku sapulce
11:55 – 12:50 kvalifikācija
13:00 – 14:10 pusfināli
14:30 – 15:55 fināli
16:10 – 16:15 apbalvošana

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu vai divas reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 6 klases (PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS SAŅEM BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 150.00 vērtībā, 2. vieta EUR 120.00 vērtībā un 3. vieta EUR 100.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.