05.02.2020 13:36 766 0

Diemžēl arī februāris ir atnācis bez būtiskām izmaiņām skatam pa logu - nav ne sniega, ne ledus...:(.. un izklausās, ka šī būs otrā ziema pēc kārtas, kad neviens posms nenotiks uz ledus. Svētdien, 9. februārī, pēc kārtas 10. sezonas posms, visticamāk, būs noslēdzošais ziemas posms un nākamās sacīkstes Rullītī varētu notikt tikai aprīlī. Protams, Māte Daba par mums var apžēloties un marta sākumā var uzsalt ledus, bet es uz to naudu neliktu.

 

Kopš iepriekšējā posma gan ir parādījies viens lielisks jaunumus - ir panākta vienošanās ar jaunu čempionātu atbalstītāju TRACKDAY.lv, kas piedāvā labāko no autosporta ekipējuma un aprīkojama pasaules. Ar TRACKDAY.lv atbalstu tiks iegādātas čempionāta balvas labākajiem sezonas braucējiem no katras klases, kā arī tiks nodrošināta īpašā TRACKDAY.lv balva EUR 100.00 vērtībā vienam no dalībniekiem, kurš būs startējis visos čempionāta posmos (iepriekš Joker balva). Tāpat VISI čempionāta dalībnieki, izmantojot atslēgas vārdu DISCOMANIA OILHEAD, varēs saņemt atlaides ekipējumam 15-20% apmērā (no ražotāja kataloga cenas) no TRACKDAY.lv.

Uz īpašo TRACKDAY.lv balvu pašlaik pretendē 9 dalībnieki - Alvils Zilemanis, Andis Grāmatiņš, Anete Santa Grāmatiņa, Edgars Astašovs, Jānis Buna, Līga Spīķe, Mārtiņš Spīķis, Nauris Danebergs un Rihards Zemnickis.

 

Ņemot vērā, ka ir liels risks, ka nākamās sacīkstēs Rullītī notiks tikai aprīlī, tad svētdienas sacensībās bezmaksas dalība būs braucējiem, kuri 6. posmā (18.11.2019) izcīnīja uzvaras savās klasēs un ieguva tā posma īpašās balvas - bezmaksas dalība ledus/sniega posmā. Laimīgie braucēji ir sekojoši - Ruslans Dzenis (PRO klase), Zintis Grandbergs (PRO XL klase), Nauris Danebergs (vieglā svara klase), Jānis Buna (vidējā svara klase), Mārtiņš Skulte (smagā svara klase) un Elizabete Šulce (dāmu klase).

 

Sacīkstes, tāpat, kā iepriekš notiks ar ziemas kartiem, kuriem diemžēl nav iespējams pielikt atsvarus, līdz ar to, būs kā vecajos laikos.

 

Sacensībās tiks izmantota vēl nebijuša trases konfigurācija, izrādās tādas vēl ir Rullītī...;)

Trases konfigurācija.

 

Pašlaik svētdien sola ļoti līdzīgus laikapstākļus kā bija iepriekšējā posmā +5 grādi, bez nokrišņiem, vienīgi, no rīta varētu būt nedaudz aukstāks, kas, visticamāk, piesaldēs slapjo trasi, kura tiks laistīta iepriekšējā vakarā.

 

Lai pieteiktos sacensībām, izmantojiet savus profilus vai sūtiet e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv, norādot nolikumā minēto informāciju.

 

Dalības maksa - EUR 35.00.

 

Posma dienas kārtība (var mainīties atkarībā no dalībnieku skaita):

10:00 – 11:10 reģistrācija
10:20 – 11:25 brīvie treniņi (7 minūtes - 10 EUR)
11:35 – 11:50 dalībnieku sapulce
11:55 – 12:50 kvalifikācija
13:00 – 14:10 pusfināli
14:30 – 15:55 fināli
16:10 – 16:15 apbalvošana

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu vai divas reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 6 klases (PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 150.00 vērtībā, 2. vieta EUR 120.00 vērtībā un 3. vieta EUR 100.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.