13.03.2022 01:17 506 0

Sestdien, 19. martā, pēc ilgāka laika, atkal ir parādījusies iespēja doties izbraukumā un atjaunot ilggadējo tradīciju - dubultposms vienā no labākajām Baltijas kartinga trasēm Viļņas Plytines kartadromas! Iepriekšējo reizi šeit viesojāmies gandrīz pirms 2 gadiem - 2020. gada jūnijā.

Šoreiz trasē dosmies ar nesen iegādātiem 22 gab. SODI SR4 (9zs) gokartiem un kā jau ierasts, pirmajā posmā brauksim virzienā PA PULKSTENI, savukārt, pēcpusdienā - PRET pulksteni. Ņemot vērā, ka trase ir ātra, ar nedaudz apdzīšanas iespējām, tad abos posmos džokeraplī būs jāiebrauc 2 reizes.

 

13. posma trases konfigurācija.

 

Pēcpusdienas posmā tiks izmantots džokeraplis, kurš nav ne reizi līdz šim bijis.

 14. posma trases konfigurācija.

 

Plytines trasē vairākus gadus atpakaļ ir ieviesta jauna "laika mašīna", ir apvienota ar kartinga braucēju sociālo tīklu un saucās RACEFACER. Līdz ar to, lai trasē reģistrācija aizņemtu mazāk laika, jums visiem vajadzētu reģistrēties jau pirms sacīkstēm, to var izdarīt, sekojot šai saitei - RACEFACER REGISTER. RACEFACER iespējas ir ļoti plašas - jūsu profilā tiks saglabāti visi rezultāti, tie tiks salīdzināti ar citiem braucējiem, tai skaitā, Lietuvas kartingistiem, rezultāti tiks nosūtīti uz e-pastu u.c. opcijas. Dalībniekiem, kas jau vienreiz ir reģistrējušies, vairāk tas nav jādara.

 

Tāda pati tradīcija, kā 2 posmi vienā dienā, vēl viena tradīcija Viļņas trasē ir lojalitātes punktu izmantošana. Sakrātos punktus un cik lielu atlaidi varēs saņemt, visi dalībnieki caur saviem profiliem var redzēt sadaļā LOYAL KLUBS.

 

Tāpat, kā iepriekš, sacensību laikā teltī tiks organizētas kolektīvās pusdienas, lai nav jālauza galva, kur iestiprināties. Par ēdienkarti un cenām informēšu dalībniekus atsevišķā aptaujā.

 

Dienas kārtība būs tāda, kāda ir izbraukuma posmos - sākumā reģistrēšanās, sapulce un tad treniņi, kvalifikācija, pusfināli, fināli. Pēc tam būs tehniskā pauze, kad tiks pielāgota trase otram virzienam un atkal viss no sākuma. Otrā posma kvalifikācijas secība būs tāda pati, kā pirmajā posmā, savukārt, otrā posma treniņu secība būs apgrieztā kārtībā pirmā posma treniņu secībai.

 

Plānotā dienas kārtība:
10:00 - 10:35 dalībnieku reģistrācija
10:45 - 10:55 dalībnieku sapulce
11:00 - 11:45 brīvie treniņi 13. posma virzienā (4) (8 minūtes - 12 EUR)
12:00 - 12:40 13. posma kvalifikācija (4)
12:55 - 13:40 13. posma pusfināli (4)
14:00 - 14:55 13. posma fināli (4)

 

Tehniskā pauze, 14. posma trases izveide

 

15:40 - 15:50 dalībnieku sapulce

15:55 - 16:40 brīvie treniņi 14. posma virzienā (4)
16:55 - 17:35 14. posma kvalifikācija (4)
17:50 - 18:35 14. posma pusfināli (4)
18:55 - 19:50 14. posma fināli (4)

20:10 - 20:25 abu posmu apbalvošana

 

Laika prognoze solās būt pavasarīga ap +2...+9 grādi, ar nelielu ziemeļvēju.

 

Ja kādam ir nepieciešams transports uz/no trases, droši dodiet ziņu uz kartingi@discomania.lv, noteikti atradīšu variantus vai arī var meklēt variantus WhatsApp grupā.

 

Sekojot saitei, atradīsiet trases atrašanās vietu - https://goo.gl/maps/iusEV1t83o72. Rēķinaties, ka ceļā paiet kādas trīs/trīsarpus stundas. Covidpass uz robežas NAV jāaizpilda.

 

Lietuvā vakcinācijas/pārslimošanas sertifikāti netiek prasīti, bet TELPĀS, SAPULCES un APBALVOŠANAS laikā maskas ir OBLIGĀTAS! Dalībnieki, kuri jūtas neveseli, ar temperatūru, aicinu palikt mājās apārstēties un tad jau veselam kā bukam vai stirnai ierasties uz nākamo posmu.

 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

Dalības maksa - EUR 40.00 par katru posmu.

  

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu, divas vai 3 reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 150.00 vērtībā, 2. vieta EUR 120.00 vērtībā un 3. vieta EUR 100.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.

- dalībnieki, ir piedalījušies vismaz 100 čempionāta posmos saņem dāvānā 2 bezmaksas posmus.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.