13.10.2021 21:57 856 0

Svētdien, 17. oktobrī, divas nedēļas pēc iepriekšējā posma, dosimies atkal uz Kandavu, kur norisināsies jaunās sezonas 4. posms. Pa šo laiku situācija ir mainījusies - valstī līdz nākamā gada 11. janvārim atkal ir izsludināts ārkārtas stāvoklis.

Tas nozīmē, ka tiek atjaunota masku nēsēšana reģistrācijas, sapulces un apbalvošanas laikā, kā arī atrodoties tuvāk par 2 metriem viens no otra. Dalībnieki, kas neievēros noteikumus, var tikt liegta turpmākā dalība sacensībās, bez naudas atgriešanas. Atšķirībā no pagājušās sezonas, dalībnieki pagaidām netiks dalīti divās daļās.

 

Reģistrācija uz sacensībām sāksies tāpat kā iepriekš, ap 10:00 un notiks "iekšpagalmā" pie boksiem.

 

Trases konfigurācija un virziens būs tāds pats, kā pagājušās sezonas beidzamajā posmā, kas likās ļoti interesants.

 

Ņemot verā, ka trases konfigurācija ir īpatnēja ar to, ka kvalifikācijā galveno lomu spēlē beidzamais aplis, tad kvalifiācija tiks samazināta par 2 minūtēm, savukārt, pusfināli un fināli būs par 1 minūti ilgāki jeb aptuveni par vienu apli.

 

Laikapstākļi solās būt nedaudz vēsāki kā iepriekšējā posmā, ap +4...+8 grādiem un arī bez nokrišņiem. Saģērbjamies atbilstoši laikapstākļiem.

 

Dalībnieki, kuri jūtas neveseli, ar temperatūru, aicinu palikt mājās apārstēties un tad jau veselam kā bukam vai stirnai ierasties uz nākamo posmu.

 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

Dalības maksa Kandavas posmos ir nedaudz augstāka kā citos posmos - EUR 40.00. Tāpat arī treniņu maksa ir EUR 12.00 par vienu treniņu.

 

Plānotā dienas kārtība (var mainīties atkarībā no dalībnieku skaita):

10:00 - 11:20 dalībnieku reģistrācija

10:20 - 11:45 brīvie treniņi (8)

12:00 - 12:15 dalībnieku sapulce

12:25 - 13:00 kvalifikācija (5)

13:15 - 14:50 pusfināli (7)

15:10 - 16:55 fināli (7)

17:10 - 17:20 apbalvošana

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu, divas vai 3 reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 150.00 vērtībā, 2. vieta EUR 120.00 vērtībā un 3. vieta EUR 100.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.

- dalībnieki, ir piedalījušies vismaz 100 čempionāta posmos saņem dāvānā 2 bezmaksas posmus.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.