03.06.2023 22:33 875 0

Atkal gads ir pagājis un svētdien, 11. jūnijā SK RULLĪTIS noslēgsim DISCOMANIA OILHEAD 11. sezonu, kad saliksim visus sezonas punktus uz "i".

 

Protams, vieni no svarīgākajiem punktiem ir klašu kopvērtējuma TOP3 noteikšana. Spraigākā cīņa par TOP3 jeb precīzāk par 2.-3. vietu (čempiona titulu jau ir nodrošinājis pagājušās sezonas Vieglā svara klases čempions Kristaps Tenis) ir PRO S klasē, kur par 2 godalgotām vietām cīnās vēl 4 braucēji - Oskars Tenis (reducējot 3 sliktākos posmus - 404 punkti), Edijs Cukurs (403), Elizabete Šulce (395) un Vitālijs Osovskis (389).

Vidējā svara klasē pirmās 2 vietas jau ir skaidras, bet par trešo, tīri teorētiski, ar Artūru Edvardu Gavaru (407) vēl varētu pacīnīties Jurijs Stavinskis (389), lai gan, lai tas notiktu, ir jānotiek reāls brīnums. Reālāks kandidāts uz cīņu par trešo vietu ir Dāvis Bērze (401), bet viņš diemžēl neieradīsies uz beidzamo sezonas posmu.

Smagā svara klasē pirmās 2 vietas arī ir jau noskaidrotas, bet par trešo vietu varam vēl sagaidīt cīņu starp Tomu Pumpišu (409) un Viesturu Aņģi (396).

Uz Labāko sezonas debitanta titulu ir 2 pretendenti Anrijs Griezēns (Vidējā svara klase) un Mareks Indārs (Smagā svara klase). Abi jau ir kļuvuši par savu klašu čempioniem, bet par labākā debitanta titulu, cīņa vēl varētu izvērsties. Lielākas izredzes gan ir Anrijam, jo viņš ir par 12 punktiem priekšā Marekam.

Pārējās klasēs viss jau ir noskaidrots un nekādi brīnumi nevarētu notikt.

 

Nākamais punkts uz "i" tiks noskaidrots pēc sacensību apbalvošanas, kad tiks izlozēta īpašā TRACKDAY.lv JOKER balva EUR 100.00 vērtībā (kartinga ekipējuma iegādei). Balva tiks izlozēta starp dalībniekiem, kuri būs piedalījušies pilnīgi visos sezonas posmos. Pagaidām visos posmos ir piedalījušies 6 braucēji (visi ir apstiprinājuši dalību arī beidzamajā posmā) - Ainārs Pumpišs, Edgars AstašovsEdijs MaļinovskisHaralds Astašovs, Kristofers Caune un Ruslans Dzenis. Starpcitu, Edgars šajā izlozē piedalīsies jau 6 (!) reizi, pagaidām gan viņa vilktās lozes nav bijušas veiksmīgas.

 

Kā jau ierasts iepriekšējos gados, tad sezonas beidzamajā posmā varēs norēķināties ar saviem sakrātiem lojalitātes punktiem. Katrs dalībnieks par to skaitu var pārliecināties savā profilā sadaļā LOYAL KLUBS. Atgādinu, ka beidzamā iespēja izmantot savus atlikušos sezonas lojalitātes punktus būs svētdienas sacīkste, pēc kuras neizmantotie punkti dzēsīsies un nākamajā sezonā tie būs jāsāk krāt no jauna.

 

Viss pārējais sacīkstē būs tāpat kā iepriekš - treniņu saraksti tiks sastādīti pirms sacensībām un publicēti čempionāta WhatsApp grupā. Dalībniekiem, kuriem būs pirmais/otrais treniņš, trasē OBLIGĀTI jāierodas uz reģistrācijas sākumu. Ja ir radušies kādi apstākļi, kad nevar ierasties laicīgi, par to ir jāinformē laicīgi WhatsAppā mani personīgi. 

 

Laikapstākļi solās būt diezgan silti, +15...+21 grādi, bez nokrišņiem.

 

PLĀNOTAIS PROVIZORISKAIS LAIKA PLĀNS (var mainīties atkarībā no faktiskā dalībnieku skaita):

10:00 – 11:00 reģistrācija
  10:20 – 11:20 brīvie treniņi (6)
  11:35 – 11:50 dalībnieku sapulce
  12:00 – 12:40 kvalifikācija (4)
  13:00 – 14:00 pusfināli (5)
  14:20 – 15:35 fināli (5)
  16:00 – 16:15 apbalvošana
 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

Dalības maksa - EUR 40.00. Treniņš - EUR 10.00 (7 minūtes).

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu, divas vai 3 reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 170.00 vērtībā, 2. vieta EUR 150.00 vērtībā un 3. vieta EUR 120.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.

- dalībnieki, ir piedalījušies vismaz 100 čempionāta posmos saņem dāvānā 2 bezmaksas posmus.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.