...

Posmam pieteiktie dalībnieki

10. posms

Dalībnieki sarakstā kārtoti pēc to pieteikšanās laika dilstošā secībā.
PRO S klase - 6 dalībnieki | PRO klase - 5 dalībnieki | PRO XL klase - 3 dalībnieki | Vieglā svara klase - 3 dalībnieki | Vidējā svara klase - 7 dalībnieki | Smagā svara klase - 4 dalībnieki.

Kārtas
Nr.
Vārds, uzvārds Klase Vieta klasē Brīdinājumi Pieteicies
1 Martynas Bėrantas new (č) PRO klase 17 0 2024-02-13 23:26:28
2 Simas Veršickas new (č) PRO S klase 13 0 2024-02-13 23:13:18
3 Jokūbas Meidus new (s) PRO klase 13 1 2024-02-13 23:19:22
4 Vadims Bergfelds PRO klase 2 0 2024-02-17 12:34:45
5 Vitālijs Osovskis PRO S klase 2 1 2024-02-17 11:46:42
6 Ralfs Dzenis Vieglā svara klase 4 0 2024-02-16 23:42:15
7 Alise Apsīte Vieglā svara klase 6 0 2024-02-16 15:12:44
8 Dāvids Meladze Smagā svara klase 4 0 2024-02-16 11:02:35
9 Aleksandrs Kapitonovs Vidējā svara klase 5 0 2024-02-15 00:26:22
10 Viljams Plešs PRO klase 10 0 2024-02-12 17:42:47
11 Sergejs Jegorovs Vidējā svara klase 3 0 2024-02-11 16:55:10
12 Aleksandrs Pereverzevs Vidējā svara klase 6 0 2024-02-11 16:41:02
13 Pāvels Balušs Smagā svara klase 3 1 2024-02-11 16:11:20
14 Ainārs Pumpišs PRO XL klase 5 0 2024-02-11 13:09:47
15 Matīss Apsīts Vieglā svara klase 1 2 2024-02-11 12:47:50
16 Georgijs Stavinskis Vidējā svara klase 7 1 2024-02-11 12:44:35
17 Haralds Astašovs PRO S klase 5 0 2024-02-11 12:43:04
18 Mareks Astašovs PRO XL klase 1 0 2024-02-11 12:42:55
19 Edgars Astašovs PRO XL klase 3 2 2024-02-11 12:42:54
20 Deniss Lisenko PRO S klase 12 0 2024-02-11 12:42:20
21 Sergejs Ļesiks Vidējā svara klase 1 0 2024-02-11 12:42:12
22 Igor Bondarev Smagā svara klase 2 1 2024-02-11 12:42:06
23 Kārlis Zvejnieks PRO S klase 3 0 2024-02-11 12:41:59
24 Artūrs Edvards Gavars Vidējā svara klase 2 0 2024-02-11 12:41:53
25 Otīlija Grandberga PRO S klase 1 0 2024-02-11 12:41:43
26 Toms Pumpišs Smagā svara klase 1 0 2024-02-11 12:41:43
27 Ruslans Dzenis PRO klase 1 0 2024-02-11 12:41:40
28 Jurijs Stavinskis Vidējā svara klase 4 0 2024-02-11 12:41:38