...

Posma dalībnieku ātrākie apļi

15. posms (06.06.2020) - Plytines kartodromas, MOD 2 ->

Laikapstākļi: +19...+23 grādi, saulains, brīžiem apmācies.

Vieta Dalībnieks Klase Ātrākais aplis Kad uzstādīts
1 Raitis Dzenis P klase 39.611 finālā
2 Kęstutis Burba new (č) P klase 39.867 finālā
3 Kristers Saliņš S klase 39.871 kvalifikācijā
4 Vitālijs Osovskis S klase 39.999 pusfinālā
5 Elizabete Šulce D klase 40.043 pusfinālā
6 Jānis Buna M klase 40.083 kvalifikācijā
7 Agris Ozoliņš P klase 40.113 finālā
8 Žygintas Ramanauskas new (č) P klase 40.188 kvalifikācijā
9 Nauris Danebergs S klase 40.239 kvalifikācijā
10 Nicolas Bontoux new (č) P klase 40.240 finālā
11 Iveta Akmeņkalne D klase 40.269 finālā
12 Justīne Sevčenoka D klase 40.366 finālā
13 Mareks Astašovs PXL klase 40.388 finālā
14 Ruslans Dzenis P klase 40.403 finālā
15 Vadims Bergfelds P klase 40.425 finālā
16 Anete Santa Grāmatiņa D klase 40.432 finālā
17 Rūdolfs Bukolds M klase 40.440 pusfinālā
18 Mārtiņš Spīķis PXL klase 40.462 kvalifikācijā
19 Zintis Grandbergs PXL klase 40.470 kvalifikācijā
20 Toms Dzelzkalējs S klase 40.470 finālā
21 Pauls Roberts Kreklis M klase 40.486 finālā
22 Edgars Astašovs PXL klase 40.511 pusfinālā
23 Līga Spīķe D klase 40.515 finālā
24 Rihards Zemnickis M klase 40.518 finālā
25 Alise Līga Grāmatiņa P klase 40.532 finālā
26 Emīls Bērziņš PXL klase 40.621 finālā
27 Artūrs Cintiņš PXL klase 40.650 finālā
28 Raivis Rudka L klase 40.699 finālā
29 Edijs Maļinovskis M klase 40.708 pusfinālā
30 Guntis Leimants L klase 40.716 finālā
31 Alise Tīna Plūksna D klase 40.717 finālā
32 Māris Grandbergs P klase 40.749 pusfinālā
33 Maksims Koptelovs M klase 40.816 finālā
34 Alvils Zilemanis PXL klase 40.831 pusfinālā
35 Andis Grāmatiņš PXL klase 41.236 pusfinālā
36 Artis Dzelzkalējs M klase 41.511 finālā
37 Mārtiņš Skulte L klase 41.555 finālā
38 Vjačeslavs Jemeļjanovs M klase 41.686 pusfinālā
39 Imants Vidiņš L klase 41.779 pusfinālā
40 Raitis Ungurs M klase 42.479 finālā
41 Kārlis Ungurs new (č) S klase 44.031 finālā