28.09.2019 01:33 400 0

Svētdien, 29. septembrī Kandvas kartodromā norisināsies vienīgais Kandavas posms sezonas pirmajā pusē. Nākamais posms Kandavā plānojas tikai sezonas beigās, pie nosacījuma, ka trases tiesvedībā, kas atkal plānojas novembrī, būs pozitīvs nolēmums.

 

Kandavā DISCOMANIA OILHEAD sacīkstes norisināsies jau 8-to reizi un vienmēr ir pulcējis kuplu dalībnieku skaitu un izskatās, ka arī svētdien nebūs izņēmums. Aicinu dalībniekus, kas izvēlas braukt vairākus treniņus, ierasties uz sacensībām laikus, plānojas, ka būs 7 treniņa sesijas.

 

Ir liela ticamība, ka sākoties kvalifikācijai, sāks līt lietus, kas vienmēr padara sacensības daudz interesantākas, pie nosacījuma, ja tiek izmantots atbilstošs apģērbs (lietus jakas/bikses, cimdi, gumijas zābaki utml.), tāpēc savas ērtības labad, parūpējaties par to.

 

Šoreiz trases konfigurācija būs ierastā virzienā, bet ar saīsinājumu. Tāda pati konfigurācija tika izmantota arī pirms gada, sezonas otrajā posmā.

  

Trases konfigurācija

 

Lai pieteiktos sacensībām, izmantojiet savus profilus vai sūtiet e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv, norādot nolikumā minēto informāciju.

 

Dalības maksa - EUR 35.00.

 

Posma dienas kārtība, pieņemot, ka piedalīsies 50 dalībnieki (var mainīties atkarībā no dalībnieku skaita):

10:00 – 11:20 reģistrācija
10:20 – 11:35 brīvie treniņi (7 minūtes - 10 EUR)
11:45 – 11:55 dalībnieku sapulce
12:00 – 13:00 kvalifikācija
13:10 – 14:35 pusfināli
14:50 – 16:35 fināli
16:45 – 16:55 apbalvošana

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu vai divas reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 6 klases (PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS SAŅEM BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 150.00 vērtībā, 2. vieta EUR 120.00 vērtībā un 3. vieta EUR 100.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.