Pusfināla rezultāti
12. posms (03.03.2020) - Kartinga nams XL Riga (MOD5 <-)
Svari pielīdzināti šādām robežām:
S klase - 65 kg · PXL klase - 105 kg · P klase - 85 kg · M klase - 84 kg · L klase - 105 kg
1. pusfināls (S klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edgars Lielgalvis | S | 39 kg | 20 kg | 59 kg | 8 | 30.993 | 12 apļi | 2 | +1 | |
2 | Andris Lielgalvis | S | 69 kg | 0 kg | 69 kg | 9 | 31.437 | + 1.26 | 1 | -1 | |
3 | Nauris Danebergs | S | 45 kg | 20 kg | 65 kg | 7 | 31.639 | + 4.30 | 4 | +1 | |
4 | Vitālijs Osovskis | S | 57 kg | 10 kg | 67 kg | 26 | 31.539 | + 5.67 | 3 | -1 | |
5 | Kristers Saliņš | S | 45 kg | 20 kg | 65 kg | 34 | 31.870 | + 7.45 | 5 | 0 | |
6 | Toms Dzelzkalējs | S | 53 kg | 10 kg | 63 kg | 44 | 32.341 | + 21.50 | 6 | 0 | |
7 | Rodrigo Frāms | S | 41 kg | 20 kg | 61 kg | 5 | 36.322 | + 2 apļi | 7 | 0 |
2. pusfināls (D klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elizabete Šulce | D | — | 0 kg | — | 44 | 32.634 | 12 apļi | 1 | 0 | |
2 | Justīne Leimante | D | — | 0 kg | — | 7 | 32.563 | + 0.99 | 3 | +1 | |
3 | Līga Spīķe | D | — | 0 kg | — | 34 | 32.531 | + 1.60 | 2 | -1 | |
4 | Alise Tīna Plūksna | D | — | 0 kg | — | 5 | 32.648 | + 10.75 | 5 | +1 | |
5 | Anete Santa Grāmatiņa | D | — | 0 kg | — | 8 | 32.591 | + 12.96 | 4 | -1 | |
6 | Anete Ķēniņa | D | — | 0 kg | — | 26 | 33.251 | + 14.64 | 6 | 0 |
3. pusfināls (PXL klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mārtiņš Spīķis | PXL | 104 kg | 0 kg | 104 kg | 26 | 30.823 | 12 apļi | 1 | 0 | |
2 | Artūrs Cintiņš | PXL | 108 kg | 0 kg | 108 kg | 5 | 31.207 | + 2.98 | 2 | 0 | |
3 | Emīls Bērziņš | PXL | 94 kg | 10 kg | 104 kg | 8 | 31.603 | + 8.12 | 4 | +1 | |
4 | Alvils Zilemanis | PXL | 96 kg | 10 kg | 106 kg | 44 | 31.842 | + 11.58 | 3 | -1 | |
5 | Andis Grāmatiņš | PXL | 113 kg | 0 kg | 113 kg | 7 | 31.948 | + 14.47 | 6 | +1 | |
6 | Edgars Astašovs | PXL | 96 kg | 10 kg | 106 kg | 34 | 32.009 | + 18.19 | 5 | -1 | 2 sek. |
4. pusfināls (P klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dmitrijs Moskins | P | 81 kg | 5 kg | 86 kg | 26 | 30.423 | 12 apļi | 1 | 0 | |
2 | Raitis Dzenis | P | 85 kg | 0 kg | 85 kg | 34 | 30.639 | + 3.87 | 2 | 0 | |
3 | Ruslans Dzenis | P | 85 kg | 0 kg | 85 kg | 7 | 30.571 | + 7.36 | 3 | 0 | 2 sek. |
4 | Jevgenijs Rudāns new (č) | P | 66 kg | 20 kg | 86 kg | 5 | 30.278 | + 9.87 | 4 | 0 | 2 sek., 2 sek. |
5 | Dāniels Lācis | P | 65 kg | 20 kg | 85 kg | 8 | 30.845 | + 11.89 | 5 | 0 | 2 sek. |
6 | Alise Līga Grāmatiņa | P | 68 kg | 15 kg | 83 kg | 44 | 31.741 | + 19.21 | 6 | 0 |
5. pusfināls (M klase, L klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandris Vigulis | M | 81 kg | 5 kg | 86 kg | 5 | 31.449 | 12 apļi | 2 | +1 | |
2 | Rūdolfs Bukolds | M | 75 kg | 10 kg | 85 kg | 34 | 31.663 | + 1.01 | 1 | -1 | 2 sek. |
3 | Mārtiņš Starks | L | 103 kg | 0 kg | 103 kg | 7 | 32.099 | + 8.25 | 3 | 0 | 2 sek. |
4 | Raivis Anops | L | 94 kg | 10 kg | 104 kg | 8 | 31.830 | + 11.06 | 4 | 0 | 2 sek. |
5 | Andris Plūksna | L | 92 kg | 15 kg | 107 kg | 44 | 32.693 | + 21.41 | 6 | +1 | |
6 | Maksims Koptelovs | M | 68 kg | 15 kg | 83 kg | 26 | 33.368 | + 25.19 | 5 | -1 |
6. pusfināls (L klase, M klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raivis Rudka | L | 91 kg | 15 kg | 106 kg | 5 | 31.846 | 12 apļi | 1 | 0 | |
2 | Rihards Zemnickis | M | 68 kg | 15 kg | 83 kg | 7 | 31.915 | + 3.42 | 2 | 0 | |
3 | Jānis Buna | M | 84 kg | 0 kg | 84 kg | 26 | 32.386 | + 8.02 | 3 | 0 | |
4 | Imants Vidiņš | L | 101 kg | 5 kg | 106 kg | 8 | 32.301 | + 12.39 | 4 | 0 | 2 sek. |
5 | Raitis Ungurs | M | 75 kg | 10 kg | 85 kg | 34 | 33.121 | + 23.38 | 5 | 0 |
7. pusfināls (L klase, M klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guntis Leimants | L | 102 kg | 5 kg | 107 kg | 8 | 31.405 | 12 apļi | 2 | +1 | |
2 | Pauls Roberts Kreklis | M | 79 kg | 5 kg | 84 kg | 5 | 31.762 | + 3.79 | 1 | -1 | |
3 | Jānis Saulīte | L | 108 kg | 0 kg | 108 kg | 34 | 32.908 | + 14.57 | 3 | 0 | 2 sek. |
4 | Mārtiņš Skulte | L | 110 kg | 0 kg | 110 kg | 7 | 32.816 | + 15.50 | 4 | 0 | |
5 | Artis Dzelzkalējs | M | 84 kg | 0 kg | 84 kg | 26 | 33.665 | + 26.97 | 5 | 0 |