Posma dalībnieku ātrākie apļi
13. posms (17.05.2020) - Rullītis (MOD 1 <-)
Laikapstākļi: +5...+9 grādi, bez nokrišņiem
Vieta | Dalībnieks | Klase | Ātrākais aplis | Kad uzstādīts |
---|---|---|---|---|
1 | Tomass Štolcermanis | S klase | 54.250 | finālā |
2 | Didzis Grāvītis new (s) | P klase | 54.797 | finālā |
3 | Patriks Noels Ločmelis new (s) | S klase | 54.975 | finālā |
4 | Dāvis Zalmans new (č) | P klase | 55.039 | finālā |
5 | Edgars Vilcāns | S klase | 55.183 | finālā |
6 | Raitis Dzenis | P klase | 55.419 | kvalifikācijā |
7 | Nauris Danebergs | S klase | 55.475 | finālā |
8 | Iveta Akmeņkalne | D klase | 55.693 | finālā |
9 | Māris Grandbergs | P klase | 55.791 | pusfinālā |
10 | Ruslans Dzenis | P klase | 55.835 | pusfinālā |
11 | Justīne Leimante | D klase | 55.854 | pusfinālā |
12 | Elizabete Šulce | D klase | 55.939 | finālā |
13 | Rolands Surgofts new (č) | PXL klase | 56.062 | finālā |
14 | Daniels Ungurs new (s) | S klase | 56.078 | finālā |
15 | Kristers Saliņš | S klase | 56.099 | kvalifikācijā |
16 | Mārtiņš Spīķis | PXL klase | 56.112 | finālā |
17 | Rolands Levics | PXL klase | 56.201 | finālā |
18 | Zintis Grandbergs | PXL klase | 56.202 | pusfinālā |
19 | Tālis Rožkalns | P klase | 56.221 | finālā |
20 | Anete Ķēniņa | D klase | 56.283 | finālā |
21 | Andris Lielgalvis | S klase | 56.303 | pusfinālā |
22 | Vitālijs Osovskis | S klase | 56.308 | finālā |
23 | Līga Spīķe | D klase | 56.347 | finālā |
24 | Toms Dzelzkalējs | S klase | 56.356 | finālā |
25 | Edgars Astašovs | PXL klase | 56.362 | finālā |
26 | Pauls Roberts Kreklis | M klase | 56.387 | finālā |
27 | Alise Tīna Plūksna | D klase | 56.442 | finālā |
28 | Artūrs Cintiņš | PXL klase | 56.446 | finālā |
29 | Rihards Zemnickis | M klase | 56.471 | finālā |
30 | Kaspars Cikmačs new (s) | PXL klase | 56.530 | finālā |
31 | Edgars Lielgalvis | S klase | 56.646 | pusfinālā |
32 | Jānis Buna | M klase | 56.652 | pusfinālā |
33 | Guntis Leimants | L klase | 56.691 | finālā |
34 | Sandris Vigulis | M klase | 56.835 | pusfinālā |
35 | Rūdolfs Bukolds | M klase | 56.848 | finālā |
36 | Alvils Zilemanis | PXL klase | 56.852 | kvalifikācijā |
37 | Anete Santa Grāmatiņa | D klase | 56.856 | finālā |
38 | Imants Vidiņš | L klase | 57.052 | finālā |
39 | Andis Grāmatiņš | PXL klase | 57.198 | finālā |
40 | Mārtiņš Skulte | L klase | 57.430 | pusfinālā |
41 | Armands Ķēniņš | M klase | 57.541 | finālā |
42 | Artis Dzelzkalējs | M klase | 58.048 | finālā |
43 | Maksims Koptelovs | M klase | 58.130 | finālā |
44 | Andris Plūksna | L klase | 58.421 | pusfinālā |
45 | Rodrigo Frāms | S klase | 60.272 | pusfinālā |